Новини компаній
16:46, 30 грудня 2021 р.

Як швидко оформити розлучення

Новини компаній
Як швидко оформити розлучення, фото-1

Окрім самого процесу розірвання шлюбу важливим питанням для багатьох залишається термін такої процедури. Для більшості клієнтів, саме запитання, як швидко оформити розлучення та за скільки часу вдасться розлучитись, є найбільш вагомими.

Зважте на те, що розірвати шлюб за день не можливо, варто бути готовим до процесуальних строків, про які поговоримо нижче. Пам’ятайте також про можливість скористатись послугою Розлучення Онлайн. Саме там, юристи нададуть вам безкоштовну консультацію та доберуть для вас спосіб розірвання шлюбу з максимально короткими термінами.

Розірвання шлюбу за 30 днів

Законодавчо передбачено, що подружжя у якого не має спільних неповнолітніх дітей, та яке досягло згоди у питанні розірванні шлюбу може звернутись до органу державної реєстрації актів цивільного стану.

Так, розірвання шлюбу через РАЦС триває місяць часу. В перший день ви звертаєтесь в РАЦС з заявою про розірвання шлюбу (можна звернутись як особисто, так і онлайн), а вже через місяць можете отримати Свідоцтво про розірвання шлюбу.

Такі ж строки очікують вас при звернені до суду в порядку окремого провадження з спільною заявою подружжя про розірвання шлюбу.

Термін розгляду справи про розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя становить 1 місяць. Але, щоб суд прийняв таку спільну заяву до розгляду, до неї потрібно долучити Договір, укладений між батьками щодо здійснення батьківських прав та визначення місця проживання дитини. У такому Договорі можна прописати усі деталі щодо режиму побачень, розміру аліментів та інших нюансів.

Як швидко оформити розлучення, фото-2

Як швидко оформити розлучення в суді

Якщо жоден з вище перелічених варіантів не підходить, потрібно звертатись в суд з позовною заявою про розірвання шлюбу. На жаль, у цьому випадку не має конкретно визначених строків за які відбувається розлучення. До речі, юристи Розлучення Онлайн знають як швидко оформити розлучення, якщо справа в суді. Консультації надаються безкоштовно.

У середньому, розгляд справи в суді займає 3-4 місяці. Проте, терміни для розлучення можуть бути, як коротшими, так і довшими.

Тут варто брати до уваги позицію сторін, чи хоче відповідач отримати строк на примирення або ж навпаки просто ігнорує проблему.

За фаховою допомогу з цього питання звертайтесь до юристів «Розлучення Онлайн». Вони радо нададуть вам консультацію, а також займуться усіма процесуальними питаннями. Допоможуть швидко, якісно та позитивно вирішити вашу проблему. А також, зроблять усе можливе щоб скоротити термін розгляду справи в суді.

Як швидко розлучитись через суд. Перегляньте відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...