• Головна
  • Виконання ремонту балкона під ключ
Новини компаній
13:54, 29 грудня 2021 р.

Виконання ремонту балкона під ключ

Новини компаній

Для виконання комплексного ремонту на балконі необхідно проведення цілого ряду процедур, що забезпечать кінцевий результат. Щоб забезпечити його, мало лише виконати застеклення балкону за допомогою пластикової рами. Балкон під ключ виконується в комплексі. Зокрема, виконання утеплення балкону, зовнішнє будівництво, монтаж електропроводки, виконання меблів і таке інше. Тому, щоб виконати всі перераховані роботи в комплексі має сенс скористатися послугами будівничої компанії, у штаті якої є багатопрофільні спеціалісти. Однією з таких є компанія під назвою «Газда».

Виконання ремонту балкона під ключ, фото-1

Ремонт балкону або лоджії

Компанія «Газда» займається виготовленням металопластикових вікон в Києві, починаючи з 2004 року. На даний час організація є офіційним партнером концерну Rehau. Відповідно, робітники компанії використовують продукцію вказаного всесвітньовідомого виробника металопластикових вікон.

Послуга «балкон під ключ» може бути здійснена із декількох послуг. Зокрема, застеклення балконного простору металопластиковою рамою, виконання різних монтаж та будівничих робіт. Що стосується вибору металопластикових рам, то вони поділяються на одно та двохкамерні. Завдяки застосуванню енергозберігаючого стеклопакета можливо перетворити балкон у повноцінну житлову площу, де можна комфортно проводити час, навіть у холодну пору року.

Виконання ремонту балкона під ключ, фото-2

Роботи по застекленню балкону

Разом із безпосередньо встановленням балконної рами, монтажники також виконують встановлення допоміжних будівельних пристроїв. До них відносяться:

  • Підвіконня. Частіше за все, воно буває пластиковим. Однак в окремих випадках, можливий монтаж підвіконь, виконаних з інших матеріалів.
  • Водозливи. Вони являють собою надрізану трубу, по якій під час осадів зливається вода.
  • Піддашок. Він потрібен для захисту балконної рами від значних опадів.
  • Обробка монтажних стиків та укосів. Ця процедура відноситься до фінального етапу робіт, коли основна частина вже зроблена. Укоси можуть бути зроблені із гіпсокартону, пластика чи інших будівельних матеріалів.

Компанія «Газда» паралельно із перерахованими вище будівельними послугами також виконує допоміжні роботи. Зокрема, послуги з електромонтажу та утепленню балкону. Звернувшись до компанії «Газда», ви зекономити не лише кошти, але й час. Адже роботу будуть виконувати спеціалісти однієї бригади, тому непорозуміння по проекту виключені. А проектна робота буде коштувати замовнику на порядок дешевше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...