• Головна
 • Як в Ужгороді працює тату-індустрія: екскурсія у тату-салон (фоторепортаж)
Новини компаній
16:30, 17 листопада 2021 р.

Як в Ужгороді працює тату-індустрія: екскурсія у тату-салон (фоторепортаж)

Новини компаній
Як в Ужгороді працює тату-індустрія: екскурсія у тату-салон (фоторепортаж), фото-1

Мода ніколи не стоїть на місці, постійно змінюється. З'являються нові тренди, стилі, безліч людей прагнуть іти в ногу із сучасністю, створюючи собі нові модні образи. Виходячи з такого прагнення до нового, багато речей, які були модними раніше, поступово зникають. Але з моди ніколи не виходять такі сфери, як тату, пірсинг і татуаж. Ці послуги користуються популярністю впродовж величезної кількості років, і з кожним днем кількість клієнтів нестримно зростає. Не дивно, адже перераховані послуги – це ефективний спосіб виділитися, підкреслити свою індивідуальність, свободу свого стилю.

Щоби розповісти нашим читачам, як працюють майстри тату-індустрії, ми відвідали один з таких салонів. Сьогодні ми побували у тату-салоні «VeAn» в Ужгороді, який знаходиться за адресою вул. Мукачівська, 52.

Салон розташований у брендованому, спеціально обладнаному просторому приміщенні, яке стерилізується і провітрюється згідно з графіком. Спеціалізоване обладнання, яке також проходить стерилізацію, куплено у сертифікованих виробників зі світовим ім'ям.

«VeAn» в Ужгороді пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг:

 • тату (всі існуючі стилі і напрями);
 • татуаж (або перманентний макіяж);
 • пірсинг різної складності та інші модифікації тіла;
 • лазерне видалення тату і татуажу;
 • навчання послугам тату, татуажу, пірсингу.

Ми вирішили дізнатися детальніше про кожну послугу, щоб ґрунтовно познайомитися з сферою індустрії краси, запропонованої в тату-салоні.

Як в Ужгороді працює тату-індустрія: екскурсія у тату-салон (фоторепортаж), фото-2

Тату

Художнє татуювання має широкий попит серед людей абсолютно різного віку. Ця послуга має безліч стилів і технік, і кожен може знайти те, що буде йому до душі. Майстри тату-салону володіють усіма техніками нанесення тату у різних стилях.

Тут використовується новітнє устаткування, якісні матеріали і препарати. Кабінет, в якому проходить процедура створення тату, відповідає усім нормам безпеки і санітарії. Усе багаторазове обладнання, а також інструмент постійно стерилізується. Одноразові матеріали й інструмент відкривається і стерилізується при клієнтові.

Як в Ужгороді працює тату-індустрія: екскурсія у тату-салон (фоторепортаж), фото-3

Пірсинг

Пірсинг – послуга, що надається навіть найменшим відвідувачам. Пірсинг – дуже ефектний цікавим і красивий способом прикрасити своє тіло. Деякі види пірсингу виглядають дуже незвично і привертають до себе увагу оточуючих. Майстри «VeAn» виконують пірсинг самої різної складності:

 • вушка (класичний прокол, козелок, хрящ, тунель);
 • ніс (крила носа, перегородка, перенісся);
 • губи (усі стилі, наприклад, монро, медуза тощо);
 • ротова порожнина (виконується прокол язика, щік);
 • тіло (пірсинг у вигляді корсета на різних частинах тіла).

Ви можете не переживати про конфіденційність і безпецу. Процедура проводиться в окремому кабінеті, за всіма нормами санітарії.

Як в Ужгороді працює тату-індустрія: екскурсія у тату-салон (фоторепортаж), фото-4

Татуаж

Татуаж – шикарний дарунок для прекрасної статі. Зробивши татуаж, можна на довгі роки забути про щоденне нанесення макіяжу, переживання про невдалу стрілку і несиметричні брови, постійну витрату грошей і часу. До того ж, за допомогою татуажу можна якісно приховати різні дефекти обличчя, освіжити зовнішній вигляд, а також не боятися, що макіяж «попливе». Тут можна зробити татуаж губ, вік і брів.

Навчання

Один із напрямів діяльності тату-салону «VeAn» – це підготовка майстрів. Це не лише навчальні курси, але і майстер-класи, фестивалі, обмін досвідом.

У «VeAn» в Ужгороді працюють молоді, креативні майстри, які невпинно удосконалюють свої навички. А професійна підготовка майстрів гарантує безпеку і якісний результат послуг.

Ми познайомилися з майстрами салону ближче. А також розглянули топові роботи кожного.

Дмитро Кікало (майстер тату) – володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. Один з основних майстрів студії «VeAn» в Ужгороді. Працює у таких стилях, як Oldschool, Newschool, blackwork, японія, нео-японія і реалізм. Дмитро також є основним майстром-куратором на тату-курсах і із задоволенням допомагає учням освоїти мистецтво тату.

Ольга Костенко (тату-майстер) – володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. У 15 років, з дозволу батьків, зробила перше тату і дуже зацікавилася цією сферою діяльності. Після закінчення школи Ольга вступила на стоматологічний факультет, а навчаючись там, зрозуміла, що це не зовсім її, і дізналась про курси тату-майстрів «VeAn». Успішно закінчивши курси, продовжила роботу в студії.

Олександра Деяк (майстер з пірсингу і лазерного видалення) – володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. Робить різні проколи: хелікс, септум, трагус, індастріал, дейт, руук, бридж, смайл, монро, медуза.

Евелін Гелле (майстер з пірсингу і лазерного видалення) – володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. Працює зі всіма видами проколів. Евелін має вищу медичну освіту.

Вероніка Чаловка (майстер з татуажу) – володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. За допомогою перманентного макіяжу (брови, губи, віка) робить кожного ще красивіше.

Ірина Коваленко (майстер тату) – володар диплома міжнародного рівня, що підтверджує спеціалізацію майстра. Наймолодший тату-майстер у салоні. Учениця «VeAn».

Салон працює з понеділка по неділю з 11 до 19 годин. Тел.: +38 097 808 04 05.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #тату-салон #тату #татуаж #пірсинг #перманентний макіяж #навчання тату #Vean #тату-майстер
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...