• Головна
  • У Мукачівській громаді через відсутність вакцинації відсторонили від роботи 19 педагогів
10:21, 9 листопада 2021 р.

У Мукачівській громаді через відсутність вакцинації відсторонили від роботи 19 педагогів

Із понеділка, 8 листопада, працівників закладів освіти зобов’язані відсторонювати від роботи, якщо вони не пройдуть вакцинацію.

Без збереження зарплатні. Такий наказ ухвалило Міністерство охорони здоров'я 4 жовтня.

Наразі серед 32 закладів освіти в Мукачівській міській громаді через відсутність щеплення від COVID-19 із 1094 працівників відсторонено 19 педагогів та 4 технічних працівників.

У дошкільних закладах із 590 працівників від роботи відсторонили 7 педагогічних та 19 технічних працівників .

Наразі в Мукачівській громаді вакциновано 97,4% працівників шкіл та 96,2% працівників садочків.

Відсторонення триватиме, допоки працівник не надасть підтвердження вакцинації чи протипоказань до неї.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мукачево #вакцинація #педагоги #відсторонення #листопад #2021
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
СБУ здійснює обшуки в територіальних центрах комплектування на Закарпатті (ВІДЕО)
Майже 400 тисяч гривень збитків: у Виноградові прокуратура викрила завищення ціни під час закупівлі житла для дитячого будинку сімейного типу
У Великому Березному жінку та 9-річну доньку госпіталізували з підозрою на отруєння чадним газом
18 гривень при безготівковій оплаті й 23 готівкою: як реагують пасажири на нові тарифи в ужгородських автобусах (ВІДЕО)
Оголошення