• Головна
  • «Рідне Закарпаття» категорично проти об‘єднання усіх медзакладів області в один
15:52, 23 жовтня 2021 р.

«Рідне Закарпаття» категорично проти об‘єднання усіх медзакладів області в один

Фракція партії «Рідне Закарпаття» в Закарпатській обласній раді виступила із заявою щодо об‘єднання медичних закладів.
У заяві йдеться: "У зв’язку із ситуацією, яка склалася довкола проєкту рішення «Про реорганізацію комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я Закарпатської обласної ради» та стурбованості громадськості, фракція «Рідне Закарпаття» виступає КАТЕГОРИЧНО проти брутального рішення - об’єднання 15 лікарень в одну.
Вважаємо, що така реорганізація не відповідає інтересам Закарпаття і не повинна прийматися поспішно. Ревізія медичних установ, які знаходяться на балансі обласної ради, дійсно потрібна. Її основне завдання – підняти ефективність закладів, модернізувати, забезпечити енергоносіями, надати пристойну заробітну плату працівникам, а пацієнтам – якісне надання медичних послуг.
Однак будь-яка реорганізація не повинна проводитися без детального вивчення і обговорення з колективами самих закладів. У даному випадку пропоноване об’єднання може призвести до регресу самої галузі, а також втрати довіри до нас європейських партнерів, з якими підписані угоди про співпрацю та реалізуються, або перебувають у процесі перемовин, спільні проєкти. Звертаємось до усіх депутатів обласної ради із закликом підтримати нашу позицію і не голосувати за прийняття цього проєкту рішення на засіданні сесії 28 жовтня 2021 року. Депутати фракції «Рідне Закарпаття» у Закарпатській обласній раді."
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Рідне Закарпаття» #реорганізація #медичні заклади #заява
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...