![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
16:47, 2 жовтня 2021 р.
Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі "Міс Україна"
Національний конкурс "Міс Україна" проводиться в Україні щорічно з 1991 року. Це унікальний проект, який має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International - пише PMG.ua.
За свою 30-річну історію конкурс "Міс Україна" став стартовим майданчиком для багатьох українських дівчат, які досягли успішності і реалізації, завдяки не тільки перемозі, а й участі в ньому.
23 вересня о 12:00 стартувало СМС-голосування за цьогорічних учасниць. Та дівчина, за яку проголосують найбільше, отримає титул "Miss Online-2021".
![Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі "Міс Україна" , фото-1 Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі "Міс Україна" , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Національний конкурс "Міс Україна" проводиться в Україні щорічно з 1991 року. Це унікальний проект, який має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.
За свою 30-річну історію конкурс "Міс Україна" став стартовим майданчиком для багатьох українських дівчат, які досягли успішності і реалізації, завдяки не тільки перемозі, а й участі в ньому.
23 вересня о 12:00 стартувало СМС-голосування за цьогорічних учасниць. Та дівчина, за яку проголосують найбільше, отримає титул "Miss Online-2021". Цього року участь у "Міс Україна" бере й дівчина із Закарпаття.
Першу перемогу Аніта здобула на місцевому конкурсі краси. Дівчина правильно використала свій шанс і вже 7 років успішно працює у модельній справі за кордоном: була обличчям Inglot в країнах Перської затоки, моделлю для Givenchy truck show.
![Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі "Міс Україна" , фото-2 Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі "Міс Україна" , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також закарпатка мала честь закривати показ Jean Paul Gaultier (Жан Поль Готьє) на першому тижні моди в Ер-Ріяд, Саудівська Аравія тощо.
Для того, щоб проголосувати, потрібно відправити смс з номером учасниці на номер 2101. Аби підтримати закарпатку відправляйте смс з №1 (номер Аніти Дмитровскої) на номер 2101.
![Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі "Міс Україна" , фото-3 Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі "Міс Україна" , фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Голосування триває до 21 жовтня 12.00 год. Всі кошти зібрані з голосування будуть передані на реалізацію проекту "Краса з метою".
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...