12:00, 13 вересня 2021 р.
Затримали тячівця, який ледь не зарізав чоловіка сестри (ФОТО)
Поліцейські Тячева встановлюють обставини побутового конфлікту між двома місцевими жителями, внаслідок якого одного з них госпіталізовано. Зловмисника, який спричинив ножове поранення, затримано у процесуальному порядку.
Вчора, 12 вересня, до поліції надійшло повідомлення від жительки міста Тячів про те, що між її братом та співмешканцем виникла конфліктна ситуація, в результаті якої останній отримав ножове поранення.
Оперативно прибувши за викликом, поліцейські з’ясували, що під час словесної перепалки між 34-річним та 36-річним жителями Тячева останній схопив ножа та вдарив ним опонента. Потерпілого, з проникаючим пораненням черевної порожнини, госпіталізовано до реанімаційного відділення.
З місця події правоохоронці вилучили ніж, який є знаряддям злочину. Зловмисника затримали в процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
За фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України.
Наразі вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу. У суді слідчі клопотатимуть про тримання фігуранта під вартою без можливості внесення застави.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 17 липня
19:44, 24 липня
5
10:50, 19 липня
9
live comments feed...