• Головна
  • Пелетні котли — економне забезпечення тепла вдома
Новини компаній
10:49, 27 серпня 2021 р.

Пелетні котли — економне забезпечення тепла вдома

Новини компаній

Дбати про тепло та затишок оселі треба завчасно — ще перед наближенням холодної пори року. Пелетні котли українського виробництва від ALTEP не тільки обігріють дім, але й зроблять вашу родину незалежною від ситуації на газовому ринку. Компанія працює у сфері виготовлення приладів для забезпечення теплом державних, соціальних або приватних господарств з 2008 року. Протягом довгого часу вона залишається лідером ринку. Продукція виробника — це надійне та ефективне опалювальне обладнання.

Пелетні котли: принцип роботи

Функціонування котлів забезпечується автоматичним або ручним завантаженням палива — невеликих пелет — в камеру згоряння, подальшим їх спаленням. Як сировина для виготовлення спеціальних циліндричних гранул використовуються:

  • деревина (залишки виробництва);

  • торф;

  • вугілля;

  • органічні відходи сільського господарства тощо.

Пелети є екологічно чистим паливом. При згорянні гранул із натуральної сировини в навколишнє середовище викидається мінімальна кількість CO2, а на поверхнях котла утворюється лише тонкий шар золи.

Пелетні котли — економне забезпечення тепла вдома, фото-1

Переваги використання пелетних опалювальних приладів вдома

Пелетні котли — це автономне опалювальне обладнання. Воно ідеально підходить для забезпечення теплом житлових будівель приватного сектору. Використовування гранульних котлів для опалення квартир також доречне.

З технічної точки зору пристрої значно спрощують опалення житлових приміщень. Це стало можливим завдяки автоматизації та полегшенню окремих процесів. Зокрема, котли пелетні виробництва компанії ALTEP мають наступні переваги:

  • автоматичність процесів (розрахунку кількості палива, розпалу, гасіння пальника);

  • можливість регулювання інтенсивності горіння;

  • простота технологічного контролю стану приладу.

Але для домашнього використання важливим є не лише просте обслуговування, а й екологічність приладів, їх безпека для життя і здоров'я мешканців будинку. Рішення купити пелетні котли від виробника ALTEP для власного житла є найбільш раціональним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...