11:00
Вчора
Рахівським відділом Тячівської окружної прокуратури до суду скеровані два обвинувальні акти за фактами незаконної порубки дерев у лісах, що заподіяло істотну шкоду (ч. 1 ст. 246 КК України).
У ході досудового розслідування встановлено, що обоє зловмисників вчинили злочин 28 червня на території лісництв ДП «Великобичківське лісомисливське господарство». Житель смт. Кобилецька Поляна без відповідних дозволів здійснивпорубку дубів, а інший обвинувачений – 67 дерев різних порід.
Обвинувальні акти скеровано до Рахівського районного суду для подальшого розгляду, - інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!