
10:26, 11 серпня 2021 р.
На Закарпатті затримали контрабандиста-пачкаря (ФОТО)
Незаконному переміщенню через українсько-угорський кордон тютюнової контрабанди запобігли вчора ввечері на Закарпатті прикордонники Мукачівського прикордонного загону в рамках проведення операції «Карпати-2021».
Під час патрулювання військовослужбовці відділення «Дюла» побачили декілька чоловіків, які несли в бік кордону з Угорщиною пакунки обгорнуті у чорний поліетилен. Законні вимоги прикордонників про припинення руху, невідомі проігнорували навіть після попереджувальних пострілів, натомість покидали свої ноші та вдалися до втечі. Одного із втікачів військовослужбовці затримали, а під час огляду місцевості виявили 8 ящиків, у яких знаходилось 4000 пачок сигарет.
Затриманого контрабандиста доставили до прикордонного підрозділу. Відносно нього було складено протоколи про адмінправопорушення за ч.1 ст.204-1 КУпАП та 185.10 КУпАП. Справу скерували до суду.
Тютюнові вироби також доставили до прикордонного підрозділу, згодом їх передадуть співробітникам митниці, передає прес-служба Мукачівського прикордонного загону.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:59
24 грудня
Вибір веб-студії в Ужгороді: на що звернути увагу замовнику
Новини компаній
12:00
24 грудня
12:11
22 грудня
Оголошення
15:51, 19 грудня
19:16, 23 грудня
45
16:10, 23 грудня
4