09:04, 8 серпня 2021 р.
Каноїстки завойовують для України четверту срібну медаль (ФОТО)
Каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова вибороли срібні медалі на Олімпійських іграх у Токіо. Золото отримали спортсменки з Китаю, а бронзу - канандські каноїстки.
Про це інформує DW.
Українські веслувальниці Людмила Лузан і Анастасія Четверікова у суботу, 7 серпня, виграли срібні медалі у веслуванні на каное серед жіночих дуетів на дистанції 500 метрів на Олімпійських іграх у Токіо.
"У фінальному заїзді на дистанції 500 метрів наші дівчата у каное-двійці поступилися лише чемпіонкам світу, представницям Китаю Сюй Шисяо і Сунь Меня", - йдеться у повідомленні Національного олімпійського комітету України у соцмережі Facebook.
При цьому бронза дісталася канадським каноїсткам Лоуренс Вінсент-Лапойнт і Кеті Вінсент.
Раніше Людмила Лузан на Олімпіаді в Токіо вже здобула бронзову медаль за веслування на каное-одиночці на 200 метрів. Ця дисципліна дебютувала на цьогорічних Олімпійських іграх.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 17 липня
19:44, 24 липня
5
10:50, 19 липня
9
live comments feed...