• Головна
  • Вирощував коноплю та зберігав зброю: на Закарпатті ліквідували міні-нарколабораторію (ФОТО, ВІДЕО)
19:18, 30 липня 2021 р.

Вирощував коноплю та зберігав зброю: на Закарпатті ліквідували міні-нарколабораторію (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 30 липня, співробітники поліції Виноградова спільно з оперативниками з обласного управління та за силової підтримки бійців КОРДу провели санкціонований судом обшук на території складських приміщень колишнього приватного підприємства.

Вирощував коноплю та зберігав зброю: на Закарпатті ліквідували міні-нарколабораторію (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

З’ясувалося, що раніше фігурант займався вантажними перевезеннями, а згодом припинив легальний бізнес та переобладнав приміщення в міні-нарколабораторію.

За допомогою спеціальних пристроїв чоловік вирощував рослини коноплі, з яких в результаті виготовляв наркотик «марихуану».

У зловмисника виявили залишки попереднього врожаю та вже молоді насадження рослин коноплі. Окрім наркотиків у фігуранта вилучили і зброю: три пістолети та автомат АКС. З якою метою чоловік зберігав таку кількість заборонених предметів зараз встановлюють оперативники.

Окрім цього, поліцейські встановлюють і можливі канали поширення наркотиків, що виготовлялися фігурантом. Всі речові докази буде скеровано для експертного дослідження.

За фактом злочину в поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 317 Кримінального кодексу України, тобто організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Самого ж фігуранта затримано в порядку статті 208 КПК України.

Слідство у справі триває.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нарколабораторія #поліція #затримання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...