![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
20:19, 26 липня 2021 р.
Прокинулися посеред ночі від тріскоту: на Мукачівщині ледь не згоріла хата (ФОТО)
Батько з сином, власники обійстя, прокинулися посеред ночі від тріскоту.
26 липня о 02:57 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території приватного господарства. Пожежа трапилася в селі Микулівці Мукачівського району.
Батько з сином, власники обійстя, прокинулися посеред ночі від тріскоту. Вони вийшли надвір і побачили, що палає надвірна споруда й через навіс полум’я перекидається на житловий будинок. Тож чоловіки зателефонували за номером 101 і кинулися виносити цінні речі з помешкання.
За викликом на місце події виїхали відділення 9-ї та 11-ї державних пожежно-рятувальних частин міста Мукачево. Насамперед вони намагались не допустити поширення вогню на перший поверх житлового будинку. Зробити це вдалося о 04:49.
Остаточна ж ліквідація пожежі на території господарства тривала до 07:52. Полум’я знищило надвірну споруду на площі 60 квадратних метрів і дах оселі на площі 90 квадратних метрів, а також автомобіль марки ВАЗ-2107, дрова в кількості 20 кубів і речі домашнього вжитку.
Наразі правоохоронні органи встановлюють причину пожежі та суму збитків.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
14:05, 14 липня
12:51, 21 липня
1
16:54, 18 липня
1
live comments feed...