• Головна
  • Тарифи на електроенергію - Як зміняться ціни з 1 серпня
17:03, 20 липня

Тарифи на електроенергію - Як зміняться ціни з 1 серпня

Липень стане останнім місяцем, коли тариф на оплату електроенергії лишатиметься низьким - 1,68 грн/кВт-год. З 1 серпня в силу вступить оновлена модель механізму спеціальних зобов'язань щодо забезпечення електроенергією населення (ПСО).

Згідно з оновленою ПСО, ціна енергії не буде однаковою для всіх жителів - тарифи будуть диференційовані в залежності від кількості споживаної енергії, пише ZN.ua.

При цьому споживачів електроенергії поділять на чотири категорії в залежності від обсягів споживання:

до 100 кВт-год;

від 100 до 300 кВт-год;

від 300 до 500 кВт-год;

від 500 кВт-год і більше.

При цьому буде працювати принцип «той, хто більше споживає - більше платить». Тобто для домогосподарств, які споживають понад 500 кВт-год на місяць встановлять найвищий тариф. Висока ймовірно, що він буде складати від 3 до 3,5 грн/кВт-год. Про це раніше заявив директор ДП Гарантований покупець Костянтин Петриковець в інтрервью енергореформи.

А ось люди, які використовують менше 100 кВт-год енергії на місяць, платитимуть за тарифом, меншому чинного. Відповідно, для них електроенергія стане дешевше.

Ще одна неприємна новина - ціни в регіонах будуть відрізнятися. Згідно з планами Міненерго, наприклад, у Київській та Дніпропетровській областях ціна буде коливатися від 2,60 до 2,96 грн, а в Івано-Франківській і Луганській - від 3,70 до 4 кВт-год.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#електроенергія населення #ціна #2021 #серпень
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...