• Головна
  • 5 причин, чому варто орендувати бурову установку SOILMEC CV-48
Новини компаній
17:20, 12 липня

5 причин, чому варто орендувати бурову установку SOILMEC CV-48

Новини компаній

Сьогодні вже неможливо уявити будівельні роботи без спеціальної техніки. У комерційному будівництві використовуються навантажувачі, екскаватори, баштові крани, бурові установки та інше важке обладнання. Воно застосовується для різних цілей: розчищення території, переміщення будматеріалів, підготовка котловану для фундаменту. Бурова установка SOILMEC CV-48 входить до списку спецтехніки, без якої не обійтися під час будівництва.

5 причин, чому варто орендувати бурову установку SOILMEC CV-48, фото-1

Особливості бурової установки від Soilmec

Бурова установка — це один із видів нафтогазоносної техніки. Вона призначена для буріння під пальовий фундамент, створення невеликих свердловин, розробки вентиляційних шахт у підземних об'єктах. Модель Soilmec cm-48 має чудові характеристики для проведення всіх перелічених видів робіт: зручна глибина буріння (до 25 м), можливість встановити будь-який діаметр шнека (від 320 до 920 мм) та оптимальна робоча вага (40 т).

Переваги оренди SOILMEC CV-48

Використання важкого обладнання не на постійній основі одразу викликає питання: а навіщо його купувати? Компанія «Бурові технології» пропонує послуги оренди спецтехніки. Розгляньмо основні причини взяти бурову установку Soilmec cm-48 у тимчасове користування.

Причина № 1: приємна ціна без зайвих витрат

Приватні підприємці й невеликі компанії, як правило, володіють обмеженим бюджетом. Якщо бурова установка потрібна тільки для декількох проєктів, то виділяти кошти на її купівлю немає сенсу. До того ж, придбання означатиме додаткові витрати на технічне обслуговування.

Причина №2: надійне та якісне обладнання

Обираючи спецтехніку, не всі організації можуть дозволити собі обладнання найкращої якості. Взяти у тимчасове користування бажаний варіант набагато дешевше. Бурова установка Soilmec cm-48 знаходиться під наглядом майстрів та проходить регулярні перевірки технічного стану.

Причина №3: економія часу

Орендована техніка зазвичай потрібна під час сезонних робіт. Вона постійно працює, не чекаючи півроку, поки її використають. Для клієнтів компанія пропонує довгострокову чи короткострокову оренду бурової установки.

Причина №4: ремонт — не ваш клопіт

Щоденна експлуатація будівельної техніки проходить не без пригод. Купуючи обладнання, будьте готові, що ремонт вам може обійтись недешево. Оренда бурової установки має фіксовану ціну, яка не збільшиться у разі несправності. Спеціалісти все владнають, а до вас буде доставлена ще одна модель.

Причина №5: зручно та ефективно

Компанія «Бурові технології» доставить орендовану техніку у визначений час та місце. Строк використання бурової установки залежить від потреб клієнта і погоджується заздалегідь. Обмеження у часі стане стимулом ефективніше працювати, щоб швидше закінчити роботу й досягти поставлених цілей.

Як бачите, оренда бурової установки Soilmec cm-48 — ідеальне рішення для забудовника. Замовивши цю послугу у компанії «Бурові технології», ви отримаєте консультацію фахівця, індивідуальне визначення кінцевої вартості та швидку доставку.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...