• Головна
  • Сидр-проєкт: американські технології успіху – в агробізнес Закарпаття
10:00, 7 липня

Сидр-проєкт: американські технології успіху – в агробізнес Закарпаття

Безпрецедентна подія на факультеті міжнародних економічних відносин Ужгородського національного університету – стартує ПРАКТИЧНИЙ ПРОЄКТ для розвитку міжнародного бізнесу на Закарпатті.

Організаторами проєкту стали: Corvallis Sister Cities Association – Uzhhorod Council (CSCA), USA; Oregon State University Extension Service (OSU), USA; Uzhhorod National University, Faculty of International Economic Relations (UzhNU), Ukraine.

Не пропустіть можливість підкачати свої підприємницькі м’язи. Цей проєкт – для тих сільськогосподарських підприємців, які готові до реальної багатосторонньої співпраці з американськими науковцями та бізнесменами, прагнуть диверсифікувати свій бізнес, отримувати більший прибуток та розвивати економіку краю! 

Що Ви отримаєте від участі в “Сидр-проєкті”?

  • сертифікат учасника проєкту
  • вивчення досвіду і чинників реального успіху американських сидр-виробників
  • можливість відвідування США в рамках проєкту

Головна мета “Сидр-проєкту” - міжнародний досвід для Вашого підприємства та залучення закарпатських агровиробників до виробництва сидру в США.

Участь у проєкті безкоштовна.

Усі деталі проєкту ви знайдете тут: https://drive.google.com/file/d/1ZWQJhM0Nsa8cwJPReSUpMqw86r9XYhtJ/view?usp=sharing

Залишились запитання? Слідкуйте за новинами факультету МЕВ і отримуйте реальну можливість здобути практичний досвід ведення агробізнесу в Закарпатті!

Якщо Ви агровиробник і бажаєте стати учасником команди україно-американського “Сидр-проєкту”, надсилайте своє резюме та супровідний лист із темою е-mail: “Сидр-проєкт” на адресу: [email protected] або [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сидр-проєкт #підприємництво
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...