![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
10:48, 5 липня 2021 р.
27 -річний виноградівець хотів підпалити будинок матері (ФОТО)
До поліцейських Виноградова звернулася жителька смт.Королево. 45-річна жінка повідомила, що її син погрожує їй фізичною розправою та намагається підпалити будинок.
За вказаною адресою негайно вирушив наряд поліцейських. Слідчо-оперативна група з’ясувала, що 27-річний житель Королева прийшов у гості до матері. Проте, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, затіяв з нею сварку. Чоловік приніс із підсобного приміщення бензопилу, вилив з неї бензин на підлогу в коридорі та підпалив. Матері вдалося швидко загасити вогонь та не дати пожежі поширитись далі.
Поліцейські затримали чоловіка в порядку статті 208 КПК України. За фактом закінченого замаху на умисне пошкодження майна шляхом підпалу слідчі Виноградівського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.15 – ч.2.ст.194 Кримінального кодексу України.
Вчора, 4 липня, 27-річному жителю смт.Королево буде повідомлено про підозру у скоєнні ним злочину. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання під вартою. Досудове розслідування у справі триває, - інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області
![27 -річний виноградівець хотів підпалити будинок матері (Ф..., фото-1 27 -річний виноградівець хотів підпалити будинок матері (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...