11:00
Вчора
Благодійний велозаїзд #bikeforlight з Києва до Закарпаття організував ужгородець Сергій Овчаров. Мета - проїхати 900 км. і зібрати сто тисяч гривень, а на ці гроші купити світловідбивні елементи для школярів.
“Бажання привернути увагу до безпеки дітей-пішоходів та велосипедистів виникло із спілкування в середовищі дорослих велосипедистів. Зрозуміло, що проблема є актуальною і її потрібно вирішувати” - каже Сергій.
Також велозаїзду додає, що без допомоги друзів цей проєкт би не відбувся та дякує всім, хто вже долучився.
У заході беруть участь як спортсмени, так і менш досвідчені велосипедисти, оскільки маршрут розрахований на обидві групи.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!