![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
15:36, 24 червня 2021 р.
Закарпатська організація партії "Слуга народу" відкололася від президента Зеленського
Незважаючи на позицію Зеленського щодо звинувачення Віктора Медведчука в державній зраді, закарпатська організація «Слуга народу» віддала бюджет області проросійській партії ОПЗЖ.
Сьогодні, 25 червня, з ініціативи голови обласної ради Олексія Петрова та підтримки підконтрольної йому фракції «Слуга народу» головою бюджетної комісії було призначено родича Медведчука - Івана Чубирка, який очолює закарпатську організацію ОПЗЖ.
Новий керівник бюджету області Іван Чубирко неодноразово фігурував в розслідуваннях журналістів щодо нелегальної діяльності так званих «сірих» АЗС, які належать Віктору Медведчуку.
Дивно, що такі кадрові рішення були прийняті за повного сприяння так званого представника президента на Закарпатті - Миколи Тищенка.
Рішенням про підтримку ОПЗЖ на фоні активної роботи ОП та РНБО щодо ліквідації схем Медведчука закарпатська організація "слуг народу" відкололася від президента Зеленського.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...