• Головна
  • Виробник електротехнічного обладнання СВП «Квазар» запрошує до співробітництва
Новини компаній
17:20, 22 червня 2021 р.

Виробник електротехнічного обладнання СВП «Квазар» запрошує до співробітництва

Новини компаній

СВП «Квазар» - український виробник електротехнічного обладнання та деталей для міського, муніципального, залізничного транспорту, промисловості та енергетики. Запрошує до співробітництва підприємства Ужгорода, що працюють у різних сферах, особливо машинобудівній та енергетичній.

СВП КВАЗАР пропонує широкий асортимент електротехнічної апаратури та комплектуючих для ремонту рухомого складу залізничного транспорту, міського електротранспорту.

Виробник електротехнічного обладнання СВП «Квазар» запрошує до співробітництва, фото-1

СВП «Квазар» (https://kvazar.com.ua/) має власне конструкторське бюро та науково-дослідну лабораторію, співробітники якої постійно працюють над новими розробками в галузі. Тут активно використовують останні тенденції та інновації. Вигідно поєднує їх з надійними розробками минулих років.

Для виготовлення комплектуючих спеціалісти керуються міжнародними стандартами, тому вся продукція має актуальні, сучасні характеристики та робочі показники. Електротехніка СВП КВАЗАР виготовлена за ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги» (ISO 9001:2008, IDT)

Широкий асортимент виробництва СВП «Квазар»

Виробник електротехнічного обладнання СВП «Квазар» запрошує до співробітництва, фото-2

Підприємство випускає різне обладнання й електротехнічні деталі, призначені для використання у електротранспорті, залізниці або інших потреб. Найперше варто виділити:

  • Запобіжники. Призначені для захисту електроланцюгів транспортного й промислового обладнання. Використовуються в електрообладнанні потягів, промислових електроустановка, у електромережах різного призначення. Відповідають вимогам Державного Стандарту, виготовляються згідно ТУ.
  • Дросель-трансформатори. Використовуються у путівних ланцюгах змінного або постійного току для передачі сигналу СЦБ-систем. Головною відмінністю цих елементів виробництва СВП «Квазар» є те, що їх “заливають” компаундом, але при цьому не використовують масло.
  • Світлодіодні світильники для промисловості й транспорту. Їх встановлюють для організації аварійного та робочого освітлення зовні або всередині вагонів залізничного, муніципального електричного транспорту. Світлодіоди – найбільш економічне сучасне освітлення, яке працює дуже довго та якісно.

На всю електротехнічну продукцію, яку випускає СВП «Квазар», існує актуальна нормативно-технічна документація. Виробничий процес чітко регламентується Технічними Умовами. Вони також визначають використання електротехнічних та радіоелектронних виробів.

Виробник електротехнічного обладнання СВП «Квазар» запрошує до співробітництва, фото-3

Продукція СВП «Квазар» використовується для електровозів, тепловозів, електропотягів залізниці України. Підприємство запрошує до взаємовигідної співпраці компанії Ужгорода та Закарпаття.

СВП КВАЗАР - СУЧАСНА ІНДУСТРІАЛЬНА ЕЛЕКТРОТЕХНІКА.

Україна, Київ-2021.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...