• Головна
  • Україна змінила вимоги для перетину кордонів іноземцями
19:42, 17 червня

Україна змінила вимоги для перетину кордонів іноземцями

Державна прикордонна служба України змінила вимоги для перетину кордонів іноземцями через встановлення "зеленого" рівня епіднебезпеки.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

З 17 червня 2021 р. забороняється перетин державного кордону на в’їзд в Україну іноземцями та особами без громадянства, в яких відсутній поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19 та обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

Також перетин державного кордону на в’їзд в Україну забороняється іноземцями та особами без громадянства без негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена, яке проведено не більш як за 72 години до перетину державного кордону, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами.

Не зобов'язані надавати страхові поліси та довідки про тестування\вакцинацію наступні особи:

  • іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України
  • особи, яких визнано біженцями, або особи, які потребують додаткового захисту,
  • працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей,
  • військовослужбовці (підрозділів) збройних сил держав-членів НАТО та держав-учасниць програми НАТО "Партнерство заради миру", які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил.

Що відомо

  • Уряд продовжив карантинні обмеження в Україні через пандемію коронавірусу до 31 серпня.
  • Кабінет міністрів схвалив законопроєкт про виділення додаткових 1,4 млрд гривень до спеціального фонду боротьби з коронавірусом. Кошти планується залучити з розмитнення автомобілів на "єврономерах".
  • Уряд дозволив проведення масових заходів, зокрема у розважальних закладах, включаючи нічні клуби та заклади громадського харчування. Ресторани й кафе відтепер можуть працювати цілодобово.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#кордон #іноземці #перетин #прикордонники #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...