• Головна
  • Як Україна житиме на карантині - що дозволили і заборонили до 31 серпня
13:51, 17 червня 2021 р.

Як Україна житиме на карантині - що дозволили і заборонили до 31 серпня

Кабінет Міністрів оприлюднив постанову про подовження карантину до 31 серпня.

Як передає Укрінформ, відповідна постанова №611 від 16 червня оприлюднена на Урядовому порталі.

Згідно з документом, з 17 червня на території України встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки.

При цьому забороняється:

- перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні;

- перетин державного кордону на в’їзд в Україну іноземцями та особами без громадянства, в яких відсутній поліс страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією-партнером на території України (асистанс), яка покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

Вимога щодо наявності страхового полісу на випадок захворювання COVID-19 не розповсюджується на представників дипломатичних установ, міжнародних місій та членів їхніх сімей, військовослужбовців збройних сил держав-членів НАТО та держав-учасниць програми НАТО “Партнерство заради миру”; водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад; іноземці, які постійно проживають в Україні чи мають статус біженця.

Забороняється перевезення пасажирів у громадському транспорті в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу. Обслуговування відвідувачів суб'єктами господарювання повинне здійснюватися з дотриманням дистанції, використанням масок чи респіраторів.

Також постанова передбачає, що на період віднесення території України до “зеленого” рівня епідемічної небезпеки поточний контроль за допомогою мобільного додатка "Вдома" не здійснюється.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів подовжив дію карантинних обмежень на території України до 31 серпня, встановивши зелений рівень епіднебезпеки як базовий для країни.

Також Кабінет Міністрів оновив критерії для зонування регіонів за рівнями епідемічної небезпеки. Зокрема, країна одночасно повернеться до жовтої зони у разі наявності протягом трьох днів підряд однієї з таких ознак на всій території України: кількість виявлених нових випадків інфікування COVID-19 на 100 тис. населення за останні 14 днів — більш ніж 75; коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу) — більш як 4%; кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу протягом останніх семи днів на 100 тис. населення — менш ніж 300; наявності підстав для встановлення червоного рівня епідемічної небезпеки на території принаймні одного регіону.

У разі погіршення показників у певному регіоні та встановленні червоного рівня епідемічної небезпеки решта території країни перебуватиме на жовтому рівні.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #літо #обмеження #2021
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...