![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
11:26, 16 червня 2021 р.
З доходів закарпатців до бюджету сплатили понад 2 млрд грн
Одним з основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Сплачуючи його, наші краяни дбають про добробут територіальних громад.
Упродовж січня-травня 2021 року платники Закарпатської області спрямували до бюджетів 2 млрд 064 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко. «Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 236 млн гривень», – наголосив керівник податкових органів Закарпаття.
Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 1 млрд 544 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 520,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
«У доходах обласного бюджету податок на доходи фізичних осіб займає значне місце і є основним джерелом їх зростання», – акцентує Олексій Петріченко. На думку очільника податкового відомства Закарпаття, резерви додаткових надходжень вказаного податку, насамперед, пов’язані зі збільшенням офіційно працевлаштованого населення, підвищенням середньої зарплати та її легалізації, передає ДПС у Закарпатській області.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 17 липня
19:44, 24 липня
5
10:50, 19 липня
9
live comments feed...