• Головна
  • В Закарпатській обласній лікарні відновили планові операції та прийом хворих з травмами (ВІДЕО)
18:51, 14 червня

В Закарпатській обласній лікарні відновили планові операції та прийом хворих з травмами (ВІДЕО)

Ремонт роблять у корпусі Закарпатської обласної лікарні, де приймали інфікованих коронавірусом. Про це нині повідомив директор медзакладу Юрій Яцина. Каже: у трьох відділеннях – хірургії, травматології та ортопедії – вже приймають пацієнтів для планового лікування. В інших проводять косметичний ремонт і дезінфекцію.

У хірургічному корпусі в лікарні ім. Новака є відділення травматології, де лікували інфікованих коронавірусом. Відколи виписали останніх хворих, почали знову приймати пацієнтів із травмами, — каже завідувач Володимир Гайович. Тепер мають 22-х пацієнтів.

"Ми зараз робимо усі операції у травматологічному відділенні, які дозволені на нашому рівні, а у нас дозволено майже все", — сказав він.

Пацієнтів для планового лікування понад два тижні приймають і в інших відділеннях, — розповідає директор лікарні Юрій Яцина.

"У хірургічному корпусі раніше працювали чотири відділення – травматології, ортопедії, відділення хірургії, відділення судинної хірургії, відділення торакальної хірургії. Зараз тут буде загальна реанімація і, відповідно, реанімаційні зали, де проводять планові та ургентні оперативні втручання", — пояснив Юрій Яцина.

Медики знову почали проводити планові операції у хірургічному відділенні. Роботу в інших також мають відновити, однак після ремонту та повної дезінфекції приміщень.

"Вже працюють операційні, проводимо планові оперативні втручання, — розповів директор лікарні. — На даний час ми проводимо поточні ремонти у відділеннях. Упродовж майже року і чотирьох місяців пройшло багато хворих на коронавірус. Ми пролікували за цей період 1 656 пацієнтів, з них 213 померло. Це чимала кількість, ми провели велику роботу, цей корпус гудів, як вулик. Ми пам’ятаємо ці важкі часи".

За словами Юрія Яцини, останнього пацієнта, який перехворів на COVID-19, із обласної лікарні виписали 8 червня.Ремонт відділень мають завершити за два тижні.

Більше в сюжеті Суспільного:

Читайте також: У МОЗ повідомили про четверту хвилю COVID-19: чи вдасться українцям її уникнути

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

#Закарпатська обласна лікарня #пацієнти #прийом
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...