
16:15, 25 квітня 2021 р.
На Ужгородщині за допомогою TruCam виявили порушника
Патрульні притягнули до відповідальності водія, який порушив швидкісний режим, створюючи небезпеку на дорозі, інформують на сторінці патрульної поліції Закарпаття в мережі Фейсбук.
Це трапилося на трасі М-06, поблизу села Великі Лази, в Ужгородському районі. Вимірюючи швидкість за допомогою TruCam, поліцейські виявили порушника, що рухався зі швидкістю 166 км/год.
Інспектори подали сигнал про зупинку, але керманич не відреагував і продовжив рух. Патрульні передали орієнтування іншим екіпажам.

Невдовзі в селі Глибоке, Ужгородського району водія-порушника зупинили.
На керманича склали адмінматеріали за ч.4 ст.122 (Перевищення швидкості більш ніж 50 км/год) та ч.1 ст.122-2 (Невиконання водієм вимоги про зупинку) КУпАП.
Читайте також: ДТП в Ужгороді: водій авто Hyundai зіштовхнувся з автомобілем Mazda
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
live comments feed...