
20:20, 13 квітня 2021 р.
Завоювали шість медалей: Ужгородські спортсмени взяли участь у змаганнях із джиу-джитсу
Закарпатці взяли участь у змаганнях, що відбулися у Харкові. Звідти спортсмени привезли золоті та срібні нагороди.


У Харкові відбувся ІІ етап всеукраїнських змагань із бразильського джиу-джитсу Ukraine National Challenge. Ужгородські спортсмени привезли звідти чотири золота та два срібла. Про це повідомили в Ужгородській міськраді.
Першу сходинку у своїх категоріях посіли: Володимир Бобров, Олексій Слободянюк, Павло Сігеті, Сергій Митричко. Друге місце посіли: Євген Щербей та Олександр Дорогін.
Спортсмени уже готуються до наступних змагань з бразильського джиу-джитсу, які відбудуться 15 травня в Одесі.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
13:45, 17 червня
12
10:17, Сьогодні
15:41, 10 червня