Creatium: конструктор сайтів з високою конверсією

Бізнесу, великому та малому, необхідна реклама, а Інтернет - це місце, де реклама охоплює сотні тисяч людей. Просування в соціальних мережах, таргетована реклама в пошукових системах, сайти з відгуками та топами. Скрізь можна рекламувати свій товар та послуги. Якщо реклама успішна, то люди зайдуть до вас на сайт. І тут постає ще одна задача: потрібен сайт. Створити такий сайт зможе студія web-розробки, але якщо бізнес тільки розвивається, то послуги розробників можуть бути дороги. Тоді треба робити сайт самому, і якщо у вас немає навичок для цього, на допомогу прийдуть конструктори сайтів.

Creatium.io - це конструктор сайтів, який підходить як новачкам, так і професійним розробникам. Розібратися в ньому можна за день, навіть якщо раніше ніколи не створювали сайт. В цьому допоможе сама структура створення сторінки: у вас є шаблон сторінки, яка складається з секцій. Секції - з блоків, а блоки - з текстів, фотографій, ілюстрацій та іншого. Тобто сторінка збирається по готових шматочків. У Creatium зручно працювати таким методом, тому що ви робите сайт по частинам та в майбутньому зможете змінити тільки потрібну частину сайту. Так ви не заплутаєтеся, що до чого прив'язано і якщо щось піде не так, то вийде з ладу тільки конкретний блок або секція.

Конструктор йде в ногу з часом: в його арсеналі є прискорене завантаження сторінок - цього досягли шляхом установки нового алгоритму стиснення даних Google та розставляння пріоритетів завантаження. На самому сайті є служба підтримки - вона допомагає вирішувати питання, які можуть виникнути в процесі створення сайту.

У конструкторі є:

  • конструктор ілюстрацій - додавайте на сайт ілюстрації, які збираються по частинах;

  • функція Stories - це ті самі історії з соціальних мереж, які можна використовувати на сайті для підвищення конверсії;

  • zero-блок - нульовий блок, який не обмежений рамками конструктора. В Zero-блоці можна додавати і розміщувати будь-які елементи, вбудовувати компоненти і детально їх налаштовувати. Zero-блок створює по-справжньому унікальні сайти.

Спочатку редактор спеціалізувався на створенні лендінгових сторінок і одностраничних сайтів. Це простежується в редакторі і зараз - акцент приділили графічної складової: стан, нахил, колір, і інші прикраси тут працюють по максимуму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
5 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі