• Ужгородка здобула перемогу у чемпіонаті України з фехтування на шпагах
20:22, 17 березня 2021 р.

Ужгородка здобула перемогу у чемпіонаті України з фехтування на шпагах

Ужгородка здобула перемогу у чемпіонаті України з фехтування на шпагах, фото-1

13-15 березня у столичному ЦСК ЗСУ відбувся юніорський чемпіонат України з фехтування на шпагах.  Серед дівчат перемогу святкувала ужгородка Олександра Лазаренко. Цього року це вже четверта нагорода 16-річної шпажистки. У січні вона стала бронзовою призеркою кадетського чемпіонату України, в лютому на «Меморіалі Олександра Захарова» виборола золото серед кадеток та срібло у віковій категорії U-23.

Цього разу учениця Гейзи Оремуша та Анатолія Герея на шляху до першої сходинки п’єдесталу здолала опір фіналісток кадетської першості киянки Емілі Конрад (15:13) та землячки Олени Синиці (15:12). Долю обидвох півфіналів вирішив один укол (15:14). Змусивши задовольнитися бронзою Олександру Романову з Дніпра та львів’янку Дарію Садову, Олександра Лазаренко та Поліна Кулешова (Київ) розіграли золото – 15:11.

Свою нагороду найвищого гатунку Кулешова здобула наступного дня разом з подругами по команді «Київ 1» Євою Мазур, Юлією Мукоїд та Надією Хвищук, перемігши у фіналі з рахунком 45:37 представниць «Харкова-1» Анастасію Зеленцову, Ксенію Макарущенко, Катерину Касьяненко та Юлію Явтушенко. Бронза у шпажисток із «Закарпаття-1» Олександри Лазаренко, Олени Синиці, Ксенії Куштан та Анастасії Голич.
 У змаганнях юнаків фінал вийшов київським і завершився перемогою в один укол Дмитра Микитенка над Даниїлом Гойдою (15:14). Третю сходинку п’єдесталу розділили Андрій Кузьма (Закарпаття) та дніпрянин Михайло Красюк, які у своїх півфіналах поступилися Гойді (10:15) та Микитенку (6:15) відповідно.  У командній першості серед юнаків чемпіонами стали харків’яни Роман Самойлов і три Андрія – Опанасенко, Деркач, Полянський, які у вирішальному поєдинку здобули перемогу над представниками «Закарпаття 1» Даниїлом Безкоровайним, Мар’яном-Антоном Горецьким, Андрієм Кузьмою та Даниїлом Бондаревим (45:28). Бронза у шпажистів команди «Київ 1»  Дмитра Микитенка, Богдана Кирди, Павла Трофіменка та Даниїла Гойди, повідомляє Національна федерація фехтування України

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію