Коли потрібно проходити УЗ діагностику

УЗД – метод апаратної діагностики, який знайшов застосування в усіх галузях медицини.

Методика використовується вже кілька десятиліть і довела свою ефективність і безпеку. УЗ діагностика заснована на здатності ультразвуку проходити через шкіру та інші органи людського тіла. Відображення звукових хвиль визначається щільністю тканин. Вона змінюється в залежності від стану здоров'я органу. Ці зміни фіксуються датчиком УЗД-сканера і за допомогою спеціального ПО візуалізуються на моніторі.

Методика УЗД має численні переваги:

  • відсутні обмеження за віком та кількістю діагностичних процедур. Процедуру можна робити вагітним, новонародженим, літнім та важкохворим людям;
  • під час обстеження пацієнт не відчуває болю та дискомфорту;
  • результат готовий через кілька хвилин і може бути відразу інтерпретований лікарем;
  • ультразвукове дослідження можна поєднати з КТ і МРТ, якщо для визначення клінічного випадку потрібна уточнююча діагностика.

УЗД абсолютно безпечна для організму. На відміну від рентгену при ультразвуковій діагностиці відсутнє променеве навантаження. Саме цей метод використовують, якщо обстеження потрібно проходити багато разів упродовж невеликого проміжку часу.

Коли потрібно проходити УЗ діагностику , фото-1

Профілактична діагностика

УЗД незмінно входить до переліку досліджень, які призначають за наявності тривожних симптомів. Завдяки безпеці і безболісності, цей метод активно використовують в профілактичних цілях для оцінки стану органів і систем.

Під час запису на щорічний профілактичний огляд в «ОН Клінік Ужгород» пацієнтові пропонується ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і малого тазу, нирок, сечового міхура, щитовидної і передміхурової залози, м'яких тканин. Після завершення процедури можна відразу отримати консультацію профільного лікаря.

УЗД допомагає виявити патологічні зміни в організмі на початковій стадії, коли симптоми захворювання відсутні. З метою профілактики процедуру досить проходити один раз на рік. За допомогою ультразвукової діагностики можна спостерігати за динамікою патологічного процесу. В такому випадку частоту обстежень і їхню періодичність визначає лікар.

Переваги УЗД в «ОН Клінік Ужгород»

Наш медичний центр має в своєму розпорядженні сучасну технічну базу. Ми використовуємо ультразвукові сканери останнього покоління, щоб отримувати знімки високої роздільної здатності. Тим самим досягається максимальна інформативність діагностики.

«ОН Клінік Ужгород» відрізняється зручним розташуванням і бездоганним сервісом, пройти обстеження можна без тривалих очікувань і черг.

Ми дотримуємося всіх вимог і рекомендацій ВООЗ та МОЗ на період несприятливої ​​санітарно-епідеміологічної ситуації.

Записатися на УЗ діагностику можна за телефоном центру 0 800 30 77 33, або залишивши заявку на офіційному сайті медичного центра.

На правах реклами

узд діагностика Он Клінік УЗД Ужгород запис дослідження профілактика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
129 переглядів в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі