Кухні до стелі: сучасні, практичні та місткі

Кухня до стелі – ідеальне рішення для тих, хто хоче отримати максимум корисної площі для зберігання у себе на кухні.

Кухні до стелі: сучасні, практичні та місткі, фото-1

Якщо ви хочете придбати кухню, що не лише вирішить питання зберігання продуктів харчування, посуду та іншого кухонного начиння, а ще і максимально відповідатиме потребам вашого приміщення та буде оформлена саме в тому стилі, в якому ви забажаєте, вам потрібна кухня на замовлення до стелі. Такий кухонний гарнітур можна замовити в магазині сучасних меблів Е-мебель. Для цього звертайтеся за телефонами: (068) 942-62-88, (063) 247-07-85, (066) 308 -99-67.

Переваги кухонних гарнітурів до стелі

Кухні до стелі: сучасні, практичні та місткі, фото-2

Дуже часто на невеликій кухні господині складно знайти місце для зберігання речей, які використовуються нечасто, наприклад, «святкового» посуду або пристосувань для літніх закруток. Саме в такому випадку і виникає потреба розширити простір для зберігання на кухні. Це можна зробити, облаштувавши верхню лінію кухонного гарнітуру таким чином, щоб шафи досягали стелі. Кухня з такими шафами буде більш функціональною та місткою. В ній неодмінно знайдеться місце для всього, що вам потрібно буде зберігати на кухні.

Окрім уже звичних для багатьох верхньої та нижньої ліній кухонного гарнітуру, на кухні до стелі можуть бути так звані пенали, тобто високі вузькі шафи на всю стіну. Всередині в них можна облаштувати полиці, ящики або навіть встановити вбудовану техніку. Дуже часто саме в пеналі вбудовують мікрохвильові печі або духові шафи – це зручно та практично.

Обираючи кухні до стелі, ви зможете оцінити низку їхніх переваг:

  • Між верхньою лінією гарнітуру та стелею не накопичуватиметься пил, як буває на звичайній кухні.

  • Кількість місця для зберігання суттєво збільшиться.

  • Стіна за гарнітуром не потребую ретельного облицювання, оскільки всю її займатимуть шафи.

  • Ви отримаєте цілісну та єдину композицію «робочої зони».

Наскільки зручно користуватися шафою до стелі?

Кухні до стелі: сучасні, практичні та місткі, фото-3

Мабуть, це чи не найперше питання, яке у вас виникло, коли ви почали читати про кухню до стелі. Як же діставати до верхніх полиць у такому кухонному гарнітурі? Вирішити цей момент можна дуже просто. Виробники кухонь для цього пропонують кілька способів. Аби дістати до верхніх полиць, можна:

  • Використовувати спеціальні складні драбини або табуретки.

  • Замовити особливі механізми для відкривання шаф, що полегшать доступ до полиць (наприклад, це можуть бути підйомні механізми, що відкривають фасади, піднімаючи їх угору, або висувні ящики типу Space Step від компанії Blum, що дозволяють максимально ефективно використовувати простір у цоколі кухонного гарнітуру).

Аби вам доводилося менше відкривати та закривати верхні шафи, рекомендуємо там зберігати речі, якими ви користуєтеся рідко.

Кухні до стелі: сучасні, практичні та місткі, фото-4

Як зробити так, аби кухня до стелі не здавалася надто масивною?

Декому здається, що кухня до стелі виглядає занадто громіздкою та масивною. Аби візуально зробити такий кухонний гарнітур максимально легким, дизайнери Е-мебель пропонують:

  • Обрати глянець для оформлення фасадів. Візуально це дозволить збільшити площу кімнати.

  • Можна оформити стіни в такому ж кольорі, як і гарнітур. Це дозволить йому «злитися» зі стіною.

  • Використовуйте максимум підсвітки на кухні. Приховані системи підсвітки ефективно перенесуть увагу із громіздких деталей на зони, що освітлюються.

  • Оригінальний малюнок на фасадах верхньої лінії шаф зробить вашу кухню ще більш оригінальною та красивою.

Хочете замовити собі саме таку кухню? Ми втілимо в реальність будь-яку вашу ідею та розробимо для вас індивідуальний проєкт кухні до стелі і виготовимо за ним сучасний, практичний та стильний кухонний гарнітур. Чекаємо вас за адресою: Київ, ТЦ «Аркадія», Борщагівська, 154-А.

Е-мебель кухні до стелі кухня на замовлення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
44 перегляди в березні
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі