• Головна
  • Як знайти роботу IT в Ужгороді та хто може спробувати свої сили у цій сфері
Новини компаній
15:30, 16 січня 2021 р.

Як знайти роботу IT в Ужгороді та хто може спробувати свої сили у цій сфері

Новини компаній

Сфера ІТ манить всіх хорошими перспективами, можливістю отримуватидостойну заробітну плату та шансом виходу на міжнародний ринок. Жити в Україні і співпрацювати до прикладу з американською компанією цілком можливо. Але де шукати такі пропозиції, яким досвідом потрібно володіти, та на що звертати увагу плануючи увійти в ІТ сферу.

Як знайти роботу IT в Ужгороді та хто може спробувати свої сили у цій сфері

Як знайти роботу IT в Ужгороді та хто може спробувати свої сили у цій сфері

Робота ІТ в Ужгороді: як розпочати кар’єру?

Одне діло, якщо ви дипломований фахівець, з хоча б мінімальним досвідом роботи, та великими амбіціями. Інша ж справа, якщо мова про фахівця з нетехнічною спеціальністю, або ж такого, що лише завершує навчання в університеті.

Ось, що потрібно знати початківцям, котрі лише хочуть зробити старт в ІТ:

ІТ — дуже динамічна сфера, яка щороку створює тисячі нових робочих місць. Тому компанії шукають як людей з досвідом, так і новачків, що готові вчитися і рости. То ж відсутність досвіду не стане на заваді. Важливою вимогою - є необхідні базові технічні навички, добре розвинені “м’які навички” (soft skills) та володіння англійською. ;

Працювати в ІТ можуть не лише спеціалісти з вищою технічною освітою. Розпочати кар’єру можна й завершивши профільні курси. Зараз існує чимало спеціальних шкіл та навчальних програм, зосереджених на підготовці конкретного спеціаліста. Якщо такі курси організовані при ІТ-компанії, то дуже часто кращих випускників одразу й працевлаштовують.

Почавши кар’єру в ІТ-сфері варто бути готовим до того, що вчитися і вдосконалювати свої навички доведеться безперервно.. Технології розвиваються дуже стрімко, тож щоб бути експертом у цій сфері, потрібно буде постійно опановувати технологічні новинки та поглиблювати свою експертизу, проходити відповідні сертифікації тощо.

Щоб працювати у сфері ІТ, не обов’язково бути програмістом, тестувальником чи то розробником. Бізнес-аналітики, дизайнери, проектні і продуктові менеджери, управлінці, маркетологи, HR-и,— дуже багато фахівців не технічних спеціальностей працюють у масштабних ІТ-компаніях.

Вміння працювати в команді, мультизадачність, володіння англійської та відкритість до нових знань — це невід’ємні критерії, котрим має відповідати перспективний ІТ-спеціаліст.

Як знайти роботу в ІТ у Ужгороді: де шукати актуальні пропозиції

Дошки оголошень та газети це те, що точно не допоможе спеціалісту знайти роботу в ІТ. Не надто в цьому питанні сприяють й сайти з пошуку роботу, на котрих зосереджені абсолютно всі можливі спеціалізації та напрямки. Якщо є бажання дійсно успішно працевлаштуватися, потрібно моніторити офіційні сайти ІТ-компаній, як наприклад SoftServe. На сайті компанії Softserve зібрано сотні актуальних пропозицій, як для спеціалістів, що шукають віддалену роботу так і для оффлайн-працівників, в залежності від місця проживання.

Шукаючи вакансії на сайтах ІТ-компаній, шанс вигідно працевлаштуватися зростає в кілька разів, як тут. А ще це можливість знайти роботу в дійсно перспективній компанії, де є можливість швидкого кар’єрного росту і звісно ж достойна зарплата.

Якими мають бути дії спеціаліста, що знайшов цікаву вакансію в ІТ?

Перш ніж пробувати власні сили в ІТ, варто трішки прокачати себе в деяких організаційних моментах.

  1. Вдосконалюйте англійську мову, без належного знання мови в ІТ потрапити складно;
  2. Грамотно складайте резюме. Вкажіть освіту, курси, і так звані soft skills, які в ІТ є дуже важливими;
  3. Вибирайте те, що вам дійсно цікаво та подобається. Сюди можна віднести й мову програмування. Адже вчитися й розвиватися доведеться постійно, тож добре, якщо буде зацікавленість у цій справі.

Ну і наостанок, якщо ви затятий інтроверт не думайте, що вашим єдиним супутником буде комп’ютер. Вміння працювати в команді та комунікувати з різними людьми, є надзвичайно важливою складовою успіху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Робота ІТ в Ужгороді #SoftServe #вакансії на сайтах ІТ-компаній
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...