• Головна
  • Закарпатські депутати затвердили обласний бюджет - 2021. Головні цифри
18:30, 17 грудня 2020 р.

Закарпатські депутати затвердили обласний бюджет - 2021. Головні цифри

На сьогоднішньому третьому пленарному засіданні першої сесії Закарпатської обласної ради VIII  скликання зареєструвалось 51 депутат.

Порядок денний першої сесії був сформований ще 7  грудня, а 9 – внесено певні зміни до нього.  Упродовж міжпленарного періоду до ради надійшло ще ряд  питань, які обговорювались  постійними комісіями і президією. Окремі проєкти рішень депутати виключили із розгляду, як такі, що потребують доопрацювання, а інші – включили  як невідкладні.

Відтак очільник обласної ради Олексій Петров озвучив низку депутатських запитів. Зокрема, Мирослава Ливч звернулася про виділення коштів для ремонту автомобільної дороги «Свалява-Довге-Липча» ( відрізок Свалява – Керецьки) , Володимир Паульо – щодо проведення ремонту дороги місцевого  значення «Червеньово-Гать» на відрізку сіл Великі Лучки-Страбичово Мукачівського району та ін.

Депутати внесли важливі зміни до обласного бюджету на 2020 рік, затвердили обласний бюджет на 2021 рік,  Програму соціально-економічного розвитку Закарпатської області на 2021 рік та низку регіональних програм у сфері підприємництва, регіонального розвитку громад, профілактики злочинності та боротьби з тероризмом у краї, розвитку транскордонної співпраці, туризму і курортів, фізичної культури і спорту, підтримки нацменшин, видання творів місцевих авторів, тваринництва, переробки сільськогосподарської продукції, рослинництва, охорони навколишнього природного середовища,  популяризації закарпатської книги, підвищення ефективності функціонування Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород» та ін.

Крім того, внесено зміни до окремих регіональних програм.

Як і було визначено на президії ради, депутати у сесійній залі підтримали звернення до вищих органів державної влади. Зокрема, щодо розгляду можливості фінансування моніторингу атмосферного повітря за рахунок коштів держбюджету і стосовно закупівлі необхідного обладнання для медзакладів краю, пише пресслужба облради.

Читайте також: В Україні почнуть штрафувати за неправильно надіті маски

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #депутати #бюджет #Закарпаття
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...