Новини компаній
15:20, 17 грудня 2020 р.

Вода є джерелом енергії

Новини компаній

Джерельна вода ідеально тамує спрагу та наповнює організм мінералами, саме тому варто загуглити доставка води Львів та обрати відповідальну компанію «Аквамен», яка здійснить доставку питної води додому чи в офіс. Працюючи на ринку більше п’яти років, ми гарантуємо якість води, надаючи сертифікати якості. Служба доставки компанії виконує замовлення максимум на наступний день, що дає можливість здійснювати зручне планування подій чи заходів. Доставка води здійснюється як додому, так і в офіс.

Вода є джерелом енергії, фото-1

Питна вода ТМ «АквАмеН» це природня артезіанська вода з оптимальним вмістом мінеральних речовин. Призначена для щоденного вживання та приготування їжі. Можна використовувати без кип’ятіння, рекомендована для дитячого та дієтичного харчування. Вода не очищується методом зворотнього осмосу, а проходить через фільтри іонного обміну, де вона очищується частково від солей твердості (накип). Для знезараження і 100% якості вода проходить через бактеріоцидну лампу. 

Вода додому та в офіс

Вода є джерелом енергії, фото-2

Вода додому доставляється у пластиковій тарі об’ємом вісімнадцять літрів дев’ятсот грамів та герметично коркується для збереження та зручного транспортування. Якщо Ви вперше замовляєте воду додому, варто придбати помпу та оплатити заставну вартість тари для зміни при наступному користуванні. Як правило одного бутля води для сім’ї із чотирьох чоловік достатньо протягом двох тижнів у літню пору року для ранкового споживання та для тамування спраги, а от у зимовий період одним бутлем води можна користуватись до чотирьох тижнів. Вода в офіс доставляється у пластикових бутлях того ж об’єму, як правило у більшій кількості, тому разове замовлення може налічувати одразу два бутлі, адже споживання води в офісі як правило більше. Для зручного споживання води в офісі, компанія «Аквамен» пропонує орендувати чи купувати кулери, які можуть налічувати систему нагріву води. Замовити воду Ви зможете у нас на сайті за адресою www.aquaman.lviv.ua, або за телефонами +38 (063) 140 69 86 та +38 (068) 107 23 73.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...