• Головна
  • Це відповідальний крок - Анатолій Полосков приступив до обов`язків голови Закарпатської ОДА
08:50, 10 грудня 2020 р.

Це відповідальний крок - Анатолій Полосков приступив до обов`язків голови Закарпатської ОДА

Новий керівник області провів перший робочий день у стінах Закарпатської обласної державної адміністрації. Розпочав роботу зі знайомства із колективом. Узяв участь у селекторній нараді під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Чернишова О.М. На ній розглядали питання стану реалізації програми Президента України «Велике будівництво». Говорили про динаміку будівництва доріг місцевого значення та завершення робіт у приймальних відділеннях опорних лікарень.

Це відповідальний крок - Анатолій Полосков приступив до обов`язків голови Закарпатської ОДА, фото-1

Новий голова Закарпатської ОДА прокоментував призначення на посаду:

"Для мене особисто це важливий та відповідальний крок у житті. Закарпаття, як і країна в цілому, постали перед надзвичайно складними викликами. Економічна ситуація, поширення COVID - 19 та важкі наслідки цієї інфекційної хвороби, завдання по завершенню процесів децентралізації, створення дієвої та ефективної системи взаємодії об’єднаних територіальних громад області з органами виконавчої влади на всіх рівнях, необхідність відновлення, налагодження та посилення конструктивного діалогу з нашими закордонними партнерами для об’єднання спільних зусиль у різних напрямках розвитку Закарпаття та місцевої громади, завершення існуючих та початок нових проектів інфраструктурного будівництва, допомога підприємцям у подоланні наслідків карантинних обмежень та відновлення інвестиційної привабливості краю, тощо. Незважаючи на всі складнощі, впевнено приймаю цей виклик та довіру Президента України. Впевнений, що разом з командою досвідчених фахівців за підтримки громади Закарпаття, ми забезпечимо надійне та ефективне функціонування всіх державних інституцій, дотримання Конституції та законів України, прав і свобод наших громадян, створимо нові можливості для всебічного розвитку Закарпаття, зробимо все можливе для подолання наслідків пандемії, будемо працювати для покращення туристичної привабливості краю, втілювати в життя программу Президента «Велике будівництво». Сподіваюся на конструктивну співпрацю з депутатським корпусом усіх новообраних рад Закарпаття задля підвищення якості життя, комфорту і безпеки закарпатців."

Нагадаємо, 7 грудня 2020 р Президент України підписав Указ про призначення Анатолія Полоскова головою Закарпатської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Анатолій Полосков #Закарпатська ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...