• Головна
  • Засідання обласної ради VIII скликання: депутати затвердили постійні комісії та президію
15:40, 9 грудня 2020 р.

Засідання обласної ради VIII скликання: депутати затвердили постійні комісії та президію

Сьогодні, 9 грудня 2020 року, під головуванням очільника Закарпатської обласної ради Олексія Петрова відбулося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради VIII скликання. Голова ради найперше нагадав, що діють карантинні обмеження, тож працювати в залі потрібно у захисних масках, крім того через загрозу поширення коронавірусної інфекції кількість запрошених на сесію обмежена.

Зареєструвалось 42 депутати. Оскільки (через поважні причини) депутат Михайло Рівіс був відсутній на першому пленарному засіданні, то сьогодні йому вручили персональну картку для голосування, значок депутата і тимчасове посвідчення.

Відтак головуючий нагадав депутатам про необхідність подання декларації впродовж 15 календарних днів з дня набуття повноважень. Наголосив, що на першому пленарному засіданні 1-ї сесії обласної ради – 7 грудня – сформовано порядок денний 1-ї сесії та розглянуто більшість питань. За рекомендацією депутатів, питання, що не були узгоджені, перенесено на сьогоднішнє, друге засідання. На третьому пленарному засіданні, яке заплановане 17 грудня, необхідно ухвалити обласний бюджет на 2021 рік і , за потреби, розглянути інші важливі питання життєзабезпечення області.

Обласні обранці підтримали ці ініціативи і проголосували за питання про Секретаріат другого пленарного засідання першої сесії обласної ради, про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2020 року № «Про порядок денний першої сесії обласної ради», про депутатські запити, про постійні комісії Закарпатської обласної ради VIІІ скликання, про президію Закарпатської обласної ради VIІІ скликання.

Перший заступник голови обласної ради Андрій Шекета зачитав вітальну адресу від Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова очільнику обласної ради Олексію Петрову з побажанням плідної праці задля розвитку краю.

У сесійній залі було традиційно озвучено депутатські запити: Василь Дем’янчук порушив питання щодо виплати зарплати медпрацівникам Тячівщини, Петро Добромільський – про забезпечення прямої відеотрансляції пленарних засідань облради, Петро Станко – просить вивчити питання законності відновлення робіт із демонтажу Боржавської вузькоколійки. Всі депутатські запити підтримано пленарним засіданням та буде скеровано у відповідні структури для розгляду і вирішення по суті. Відповідно до Регламенту роботи окремі депутати виступили із заявами.

Відтак депутати ухвалили рішення про постійні комісії (таких працюватиме в раді десять) та їх персональний склад. Затвердили президію ради, куди увійшли: керівництво ради, голови постійних комісій обласної ради та уповноважені представники депутатських фракцій, утворених в обласній раді.

На завершення Олексій Петров подякував депутатам за роботу та наголосив, що третє пленарне засідання відбудеться, як і заплановано, 17 грудня.

На сьогодні сформовано повноцінну раду, її керівний склад, тож до розгляду питання про обласний бюджет 2021 та для прийняття інших, важливих для краю рішень – депутати готові, повідомляє пресслужба облради.

Нагадаємо, Олексій Петров став головою Закарпатської обласної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#засідання #обрада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...