• Головна
  • Як ліфти змінили світ: від перших конструкцій до сьогодення
Новини компаній
09:00, 3 грудня 2020 р.

Як ліфти змінили світ: від перших конструкцій до сьогодення

Новини компаній
Як ліфти змінили світ: від перших конструкцій до сьогодення, фото-1

Сучасні ліфти в тому вигляді, у якому ми їх бачимо сьогодні, є продуктом останніх двох століть. Однак сама ідея ліфта використовується набагато довше, ніж ми думаємо. Насправді, у стародавніх римлян була примітивна система мотузок та шківів для транспортування матеріалів між поверхами будинків, яка приводилася в дію зусиллями рабів.

Згодом людству вдалося вдосконалити їхній дизайн і створити технологічну штуковину, від якої Римська імперія була б у захваті. То ж далі пропонуємо розглянути три способи, завдяки яким ліфти змогли змінити світ.

Чи існували б хмарочоси без ліфтів?

Як ліфти змінили світ: від перших конструкцій до сьогодення, фото-2

За визначенням, хмарочос – це високий будинок приблизно від 100 м., який використовується з комерційною або житловою метою. З огляду на це, недоцільно щодня підніматися сотнями сходів, тому використання ліфту дозволило будувати більш високі та міцні будівлі.

Насправді ж тягові ліфти, які працюють із використанням канатної та шківної системи і збалансовані з використанням противаги, фактично проклали шлях до існування хмарочосів перш за все, адже без них ми не змогли б створити ліфти, необхідні для підйому вантажів та людей на десятки поверхів.

Чи покращилася доступність ліфтів?

Як ліфти змінили світ: від перших конструкцій до сьогодення, фото-3

Насамперед, ліфти змінили наш підхід до загальнодоступності. Так, багато людей, які вимушені користуватися інвалідним візком або потребують допомоги під час пересування пішки, просто не могли увійти в певні будівлі впродовж багатьох років через їхню недоступність. Та, на щастя, сьогодні ліфт є однією з головних конструкцій у суспільстві. Це означає, що у 2020 році дуже важко знайти багатоповерховий будинок без ліфта.

Чи існують ліфти, що ведуть до технологічного прогресу?

Як ліфти змінили світ: від перших конструкцій до сьогодення, фото-4

Можна з упевненістю сказати, що технологія, впроваджена в сучасному ліфті, неймовірно розвинена й була б абсолютно невпізнанна для Еліші Грейвс Отіса. Це людина, яка винайшла захисну гальмівну систему ліфта, що знайома нам та використовується сьогодні. Водночас людство завжди шукає нових технологічних розроблень, тому сучасні німецькі інженери працюють над створенням горизонтальної ліфтової системи, яка в теорії буде переміщатися в декількох напрямках із використанням магнітів.

Спеціалісти компанії СІТІ-ЛІФТ усвідомлюють, наскільки важливу роль ліфти відіграють у сучасному суспільстві. Зрештою, користувачам інвалідних візків часто буває важко орієнтуватися в громадських місцях без повнофункціонального ліфта. Тому асортимент продукції компанії є різноманітним, а всі ліфти спроєктовано з урахуванням доступності.

Дізнатися більше про асортимент ліфтів ви можете в каталозі або в менеджера, просто зателефонувавши. Впевнені, ми зможемо підібрати для вас максимально функціональну ліфтову систему, враховуючи всі побажання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Стало відомим ім’я кримінального авторитета, якому сьогодні вручили підозру. Це – Євген Дребітко
Організовували сходки та поширювали злочинний вплив: на Закарпатті викрили утриманців виправної установи на чолі з «кримінальним авторитетом»
Понад 20 травмованих, одна людина загинула: автобус "Мукачево-Коломия" зіштовхнувся з автобусом «Ланчин - Коломия»
Закарпатські прикордонники виявили молодика, який вдавав із себе багатодітного батька
Оголошення
live comments feed...