• Головна
  • Знижка 100 грн на будь-яке УЗД для людей із групи ризику
17:30, 4 грудня 2020 р.

Знижка 100 грн на будь-яке УЗД для людей із групи ризику

УЗД – швидкий і ефективний спосіб апаратної діагностики, який вже кілька десятиліть застосовується в медичній практиці. Дана методика заснована на здатності ультразвуку проходити через органи людського тіла. Залежно від щільності тканин ультразвукові хвилі по-різному відбиваються від них. Ці зміни фіксуються датчиком УЗД-сканера і за допомогою спеціального ПО візуалізуються на моніторі.

Методика УЗД набула популярності завдяки численним перевагам:

  • не має вікових обмежень. Вона підходить і дітям з раннього віку, і літнім людям;
  • неінвазивна. Під час обстеження пацієнт НЕ відчуває болю;
  • обстеження триває всього кілька хвилин, не вимагає складної підготовки і дозволяє відразу отримати результат діагностики;
  • можна поєднати з комп'ютерною томографією, МРТ, якщо для визначення клінічного випадку потрібна уточнююча діагностика.

УЗД безпечна для організму. Методика активно використовується в педіатричній практиці, підходить вагітним жінкам, людям з важкими захворюваннями, при яких протипоказане променеве навантаження. Ультразвукові хвилі мають високу частоту, але в них немає нічого спільного з рентгеном. Через відсутність променевого навантаження ультразвукове обстеження можна проходити неодноразово, в тому числі протягом невеликого проміжку часу.

Як часто потрібно проходити УЗД-діагностику?

За відсутності тривожних симптомів УЗД можна проходити щорічно з метою профілактики і оцінки стану органів і систем. Ультразвук допомагає виявити патологічні зміни на ранній стадії і вжити відповідних заходів. Фахівці вибирають цей спосіб діагностики, якщо потрібно спостерігати за динамікою патологічного процесу. В такому випадку частоту процедур визначає сімейний лікар. Ультразвук є ключовим методом діагностики під час вагітності. Процедура використовується для з’ясування точного терміну вагітності, оцінки розвитку плода, визначення статі дитини, виявлення можливих відхилень у її розвитку. Термінове УЗД потрібно пацієнтам з невідкладними станами, такими як маткова кровотеча, загострення холециститу і панкреатиту, тромбоз судин та ін. Діагностика допомагає визначити характер патологічного процесу, виявити можливі ускладнення.

Акція на УЗД

«ОН Клінік Ужгород» оголошує про початок акції на УЗД. Ми надаємо знижку 100 грн на будь-яке УЗ дослідження для людей з групи ризику. Акція поширюється на пацієнтів у віці від 60 років і проводиться з метою мінімізації зараження COVID-19 серед людей похилого віку. Нашим пацієнтам не доведеться чекати своєї черги в переповнених муніципальних поліклініках, щоб пройти якісну діагностику. Такий підхід знижує ризики для здоров'я в період несприятливої ​​епідеміологічної ситуації.

Яке УЗД можна пройти в «ОН Клінік Ужгород»?

Ми проводимо ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і малого таза, нирок, сечового міхура, щитовидної і молочних залоз, м'яких тканин. Наш медичний центр має в своєму розпорядженні сучасну технічну базу. Ультразвукові сканери останнього покоління дозволяють отримувати зображення високої якості, що підвищує інформативність діагностики.

На правах реклами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УЗД #Он клінік узд #діагностика Ужгород #групи ризику
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...