
20:23, 19 листопада 2020 р.
Екоакція "Пластик віддавай – квиток забирай" триває в НПП "Синевир" (ВІДЕО)
"Пластик віддавай – квиток забирай" — така акція триває у Національному природному парку «Синевир» на Міжгірщині.
Координатор Федор Матічин розповідає: вирішили таким чином привернути увагу туристів до правильного сортування відходів.
Більше - у сюжеті.
Читайте також: Сміттєве питання: закарпатські річки заповнені різним непотребом (ВІДЕО)
Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
22:57, 15 червня
15:08, 22 червня
6
10:04, 18 червня
07:11, 12 червня
11
13:45, 17 червня
23