Українська компанія першою у світі провела клінічні випробування препарату, який полегшує перебіг коронавірусу

Препарат "Біовен" успішно пройшов клінічні випробування і його внесли в протокол лікування COVID-19. Пише ТСН
Українська компанія першою у світі провела клінічні випробування препарату Біовен, який полегшує перебіг коронавірусу


В Україні фармацевтична компанія "Біофарма" завершила клінічні випробування українського препарату "Біовен" (імуноглобулін). Результати свідчать про те, що цей препарат дозволив пацієнтам швидше подолати лихоманку і значно зменшив число летальних випадків серед хворих.

Про це у соцмережі повідомив президент компанії "Біофарма" Костянтин Єфименко.

За його словами, клінічні дослідження завершено у жовтні. У них взяли участь 66 рандомних пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, які отримували повітря механічно (ШВЛ, Есма). До дослідження препарату долучили 9 баз.

"Використання "Біовену" в комплексі терапії пневмонії, викликаної SasCov2Covid19, дозволяє скоротити летальність у чотири рази з 23,6% до 6,25%, скоротити середній час до настання покращення з 9 до 5 днів та час потреби госпіталізації в умовах стаціонару - на 3-5 днів", - розповів Єфименко.

"Біофарма" стала першою компанією у світі, яка розпочала і завершила клінічні дослідження імуноглобуліну. На сьогодні триває 18 клінічних досліджень , які розпочали глобальні міжнародні компанії переважно у США та Західній Європі

"Біовен включено до протоколу лікування COVID-19. Біофарма продовжує роботу над створенням гіперімунного імуноглобуліну. Найближчим часом будуть новини", - зазначив Єфименко.

COVID-19 Україна лікування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
4039 переглядів в грудні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі