На Закарпатті пройшла підготовка до відкриття гірськолижного сезону (ФОТО)

29 жовтня 2020 року, за ініціативи Управління ДСНС України у Закарпатській області та Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, на виконання протокольного доручення від 13.10.2020 року, проведено семінар з питань підготовки до зимового туристичного сезону та безпеки подорожуючих з виїздом в смт. Ясіня Рахівського району (урочище Драгобрат).

Участь у виїзному семінарі взяли представники: Управління УДСНС України у Закарпатській області, Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, райдержадміністрації, ДП «Ясінянське лісомисливське господарство», Карпатського біосферного заповідника, державної інспекції Управління Держпраці у Закарпатській області, готелів розміщених поряд з гірськолижними витягами Рахівського району; власники гірськолижних витягів, які розташовані на території Рахівського району; власники туристичного спорядження, яке надається в оренду та туристичні гіди.

Маріанна Готра, начальник Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, привітала присутні від керівництва обдержадміністрації та наголосила про важливість: гарантування подорожуючим безпеки в гірськолижний сезон, проведення роз’яснювальної роботи з туристами про можливі небезпеки, які можуть трапитися під час їх відпочинку в гірській частині Карпат та дотримання ними правил безпеки в горах.

Олександр Гуляк, начальник ГПРЧ АРЗСП УДСНС України у Закарпатській області, розповів присутнім про: роботу підрозділів ГПРЧ, безпеку туристів в горах в туристичний сезон, необхідність встановлення додаткової мережі веж-ретрансляторів мобільного зв'язку на гірських вершинах області для забезпечення надійного зв'язку в місцях туристичної активності, виділення земельних ділянок для будівництва та розташування районних ГПРЧ тощо.

Учасниками виїзного семінару було також обговорено готовність Рахівщини до відкриття гірськолижного сезону, причини аварійних ситуацій в урочище Драгобрат, поводження туристів в гірські та природно-заповідній зоні. Крім того, обговорювали питання обов’язковості реєстрації туристів і відпочиваючих та проведення з ними роботи щодо дотримання заходів безпеки тощо. Учасникам надано розроблені буклети на тему «Безпека туристів в горах».

Попович Ю.П., представник Управління Держпраці у Закарпатській області, наголосив та розповів про недотримання Правил безпеки з улаштування, безпечної експлуатації та утримання гірськолижних трас.

На Закарпатті пройшла підготовка до відкриття гірськолижного сезону (ФОТО), фото-1 На Закарпатті пройшла підготовка до відкриття гірськолижного сезону (ФОТО), фото-2 На Закарпатті пройшла підготовка до відкриття гірськолижного сезону (ФОТО), фото-3 На Закарпатті пройшла підготовка до відкриття гірськолижного сезону (ФОТО), фото-4 На Закарпатті пройшла підготовка до відкриття гірськолижного сезону (ФОТО), фото-5 На Закарпатті пройшла підготовка до відкриття гірськолижного сезону (ФОТО), фото-6 На Закарпатті пройшла підготовка до відкриття гірськолижного сезону (ФОТО), фото-7

Крім того, працівники гірської пошуково-рятувальної частини АРЗСП УДСНС України у Закарпатській області провели навчання по евакуації потерпілих з канатно-крісельного витягу при аварійній зупинці в реальних умовах. Присутні побачили, в яких важких умовах здійснюється рятувальні заходи по евакуації потерпілих при повній аварійній зупинці з канатно-крісельного витягу та з яким інвентарем.

рятувальники підготовка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
59 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі