11:00
Вчора
Небезпечну знахідку виявили 27 жовтня у с. Ратівці Ужгородського району.
В ДСНС Закарпаття розповідають, що господар збирався поставити огорожу навколо своєї ділянки й під час викопування ямок під стовпчики натрапив на боєприпас. Чоловік не став його чіпати й одразу ж зателефонував за номером 101.
Піротехніки вилучили з землі металевий предмет та ідентифікували його як мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни. Міну транспортували на військовий полігон у с. Оріховиця, де й знищили.