
14:22, 21 жовтня 2020 р.
В Ужгороді банда чоловіків чіплялась до перехожих та погрожували їм ножем (ФОТО)
Сьогодні, близько 3-ї ночі, надійшов виклик про те, що на вулиці Сільвая невідомі чіпляються до перехожих і погрожують ножем.
Інспектори прибули на місце події і поспілкувались із заявником, який описав чоловіків. Поліцейські оглянули прилеглу територію і виявили осіб, які, ймовірно, причетні до ситуації. Також неподалік в кущах виявили викинутий ніж.
Патрульні забезпечили охорону місця події і викликали слідчо-оперативну групу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
ТОП новини
Оголошення
16:53, 24 червня
4
12:14, 19 червня
12:14, 19 червня
1
16:53, 24 червня
83