Новини компаній
13:00, 8 жовтня 2020 р.
Як правильно прати білизну?
Новини компаній
Нижня білизна - це не просто обов'язковий елемент гардероба, це предмети, які надають дівчатам впевненості в собі. Але для цього виглядати вони повинні бездоганно. Неправильний же догляд може зіпсувати навіть самий дорогий комплект - мереживо втратить свою привабливість, яскраві фарби зблякнуть, а світлі вироби взагалі можуть змінити колір в інший!
Особливості догляду за нижньою білизною
Правильне прання і сушіння дозволять не просто підтримувати чистоту і гігієну, але і є запорукою дбайливого ставлення до речей, що дозволяє довгий час зберегти дорогий вид виробів. Важливим етапом є сортування. Категорично забороняється змішувати темний і кольоровий одяг зі світлими комплектами. А білі речі краще взагалі прати окремо з використанням спеціальних гелів.
Машинне прання
Більшу частину комплектів можна прати в машинці, правда не забудьте в цьому випадку придбати спеціальний контейнер для бюстгальтерів. Завдяки каркасу він вбереже чашечки від деформації. Якщо ж такого немає, можна скористатися простим світлим бавовняним мішком із зав'язками. Цей предмет запобігатиме потраплянню "кісточок" в бак машинки, а також розтягування бретелей.
Головні правила для прання трусиків і ліфчиків:
- вибирайте делікатній режим прання;
- температура не повинна перевищувати 40 ° С;
- щоб запобігти скручуванню виробів, завантажуйте бак пральної машини лише наполовину;
- ретельно застібайте всі застібки;
- не завантажуйте з нижньою білизною (особливо це стосується речей що мають певну форму - бюст'є, корсети) важкі речі. Так, наприклад, махровий рушник, який переться разом з бюстгальтером може зіпсувати форму останнього;
- кольорові, а також набивні комплекти не рекомендується замочувати;
- обов'язково дотримуйтесь рекомендації виробника - не використовуйте відбілюючі засоби, користуйтеся рідкими щадними гелями для прання, тому що класичні порошки часто містять відбілювач;
- занадто велика концентрація засоби для прання призведе до руйнування ніжної тканини, так що принцип "чим більше, тим краще" тут не діє;
- після прання відразу ж виймайте бюстгальтер і інші вироби з чашечками з пральної машинки і відновите їх форму руками, а надлишок вологи можна промокнути рушником. Чорні вироби рекомендується випрати навіть перед першою носкою, тому що дуже часто вони містять велику кількість барвника і можуть фарбувати шкіру.
Ручне прання
Незважаючи на те, що сучасні пральні машинки перуть дуже делікатно, все одно є речі, які необхідно прати вручну. Це стосується атласу і шовку, виробів з мереживами, стразами, вишивкою, а також іншим декором. У цьому випадку так само, як і з машинним пранням не можна користуватися агресивними засобами, прати в гарячій воді і докладати значних зусиль. Обов'язково проконтролюйте, щоб засіб для прання повністю розчинився, інакше залишаться розводи. А щоб вивести сильні забруднення, рекомендується попередньо замочити річ на 15-20 хвилин.
Сушка
Найкраще сушити нижню білизну з чашечками на вішалці так, щоб бретельки перебували в натягнутому стані. Якщо вирішили сушити вироби на мотузці, намагайтеся уникати використання прищіпок, вони деформують тканину. Можна акуратно розкласти білизну і на рушник, але не забудьте перед цим надати чашкам потрібну форму.
Догляд за корсетами
Ця білизна піддається деформації, тому що його особливістю є жорсткий каркас. Тому краще всього замінити його прання чищенням. Зробити це можна самостійно. Приготуйте суміш з нашатирного спирту, води і солі, взятих в співвідношенні 4:4:1. Нанесіть її на найбільш забруднені місця і через деякий час видаліть за допомогою м'якої щітки. Якщо ж вирішили все-таки випрати виріб, робити це можна тільки вручну. Сушити його слід тільки розклавши на рушник.
Крім того, доглядаючи за білизною слід враховувати тип тканини. Так бавовняні речі можна прати в машинці на режимі делікатне прання. Для шовкових краще ручний догляд. Їх потрібно гарненько виполіскувати в холодній воді, інакше будуть розводи. Вироби з синтетичних тканин також вимагають особливий догляд, крім того їх заборонено сушити в сушильних машинах. А під час прасування температура нагріву праски повинна бути не більше 120° С
.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
12:03, 2 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
live comments feed...