Повідомлення про загорання в будівлі для охорони, на території деревообробного підприємства (пилорами), в селі Богдан Рахівського району надійшло до Служби порятунку о 12:27 04 жовтня, інформує Рахівський РВ ДСНС Закарпаття.
Для приборкання вогняної стихії на місце поспішили: місцева пожежна команда села Видричка та рахівські рятувальники.
Спільними зусиллями о 12:55 пожежа була ліквідована. Внаслідок дії вогню знищено крівлю приміщення сторожки перекриття та пошкоджено стіни. Причина пожежі встановлюєтсья.
Постраждалих немає.
Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію