• Головна
  • Система для оздоровлення ґрунтів «Жива крапля»
Новини компаній
09:43, 25 вересня 2020 р.

Система для оздоровлення ґрунтів «Жива крапля»

Новини компаній

Відомо, що насадження плодових та ягідних культур весь свій період розвитку та плодоношення перебувають на одному місті, і як наслідок, це сприяє накопиченню в ґрунті фітопатогенних мікроорганізмів. До того ж з часом сам ґрунт втрачає свою родючість, а враховуючи стрімкі тенденції до впровадження інтенсивного садівництва відбувається виснаження ґрунтів. Розуміючи це, садівники користуються багатьма засобами які в певних випадках позитивно або ж негативно впливають на стан насаджень. На даний час фахівцями компанії «БТУ-Центр» розроблена програма для оздоровлення ґрунту від патогенних організмів та сприяє покращенню живлення дерев та кущів в саду. Враховуючи ефект від застосування така система отримала назву «Жива крапля».

Система для оздоровлення ґрунтів «Жива крапля», фото-1

За використання даної технології, насамперед, відбувається оздоровлення грунту від фітопатогенів на зразок - Phytophthora, Verticillium, Fuzarium та багатьох інших, які знаходяться в грунті та пошкоджують кореневу систему рослин. Ефективним засобом у даній боротьбі є біологічний фунгіцид Мікохелп з нормою застосування 2,0 л/га який впродовж вегетаційного періоду рекомендується вносити від 3 до 6 разів в залежності від погодних умов, механічного складу ґрунту та поширення фітопатогенів. Складові препарату, а це гриби роду Trichoderma, живі клітини  Bacillus subtilis та інші мікроорганізми крім пригнічення та знищення фітопатогенів у грунті мають ще й лікувальний ефект для рослин, чим покращують їх стан та стимулюють ріст та розвиток.

У першій половині вегетації коли відбувається інтенсивний ріст вегетативної маси, закладається врожай, багаторічні насадження потребують значного забезпечення їх поживними елементами. Саме в цей період одно- чи дворазове застосування препарату Граундфікс за норми 4,0-5,0 л/га сприятиме підвищенню засвоєння елементів з грунту, забезпечить перетворення важкодоступних сполуки фосфору та калію в легкодоступні форми. Таким чином, покращується використання рослинами внесених мінеральних добрив та грунт збагачується корисними організмами.

Наприкінці  вегетації, в систему внесень засобів захисту та живлення залучається препарат для оздоровлення ґрунту, прискорення мінералізації відмерлих тканин та усунення фітотоксичності Органік баланс деструктор 2,0 л/га.

Застосування даних препаратів відбувається шляхом крапельного поливу і особливо важливе на важких грунтах де, досить часто, після інтенсивних дощів за рахунок перезволоження грунту відбувається спалах кореневих гнилей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...