![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
16:48, 22 вересня 2020 р.
На Закарпатті п'яна 19-річна дівчина виїхала на зустрічну смугу й скоїла ДТП (ФОТО)
У Нижньому Селищі, що на Хустщині, вчора ввечері сталася ДТП з потерпілими. 19-річна місцева жителька, керуючи в стані алкогольного сп’яніння незареєстрованим скутером, виїхала на зустрічну смугу руху й зіткнулася з автомобілем марки «Vоlkswagen Golf».
![На Закарпатті п'яна 19-річна дівчина виїхала на зустрічну ..., фото-1 На Закарпатті п'яна 19-річна дівчина виїхала на зустрічну смугу й скоїла ДТП (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
В результаті зіткнення травмувалася пасажирка скутера, отримавши перелом ноги. Про автопригоду в поліцію повідомили медики, які забрали потерпілу до лікарні. Там же освідчили й водійку скутера, виявивши в неї 2,0 проміле алкоголю.
На юну правопорушницю працівники групи реагування патрульної поліції Хустського відділу склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення.
Незареєстрований скутер затримано на спецмайданчик поліції. А за скоєння ДТП з потерпілими водійка понесе ще й передбачену законом кримінальну відповідальність.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...