Новини компаній
09:00, 25 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Елітний дизайн інтер'єру

Новини компаній
Елітний дизайн інтер'єру

Дизайн студія Романа Москаленка - елітний дизайн інтер'єру формується і продовжує свій тріумфальний хід в світі дизайну в слідстві індивідуальних підходів до створення декору та інтер'єрних композицій, розвитку меблів, використовуваних матеріалів і сучасних технологій. Технології, які використовуються при побудові будівель, внесли зміни в підходи, які використовуються при проектуванні інтер'єру, вони задають тон для розвитку нових стильових напрямків.

Елітний дизайн інтер'єру може бути розроблений в різних стилях і охоплювати різні стильові напрямки. У ньому можуть використовуватися елементи властиві бароко і ампіру, мінімалізму, фьюжн і т.д., а також він може мати певні регіональні або національні особливості. Але основне - елітний дизайн інтер'єру повинен володіти такими якостями як, унікальність інтер'єрних композицій, краса, гармонійне поєднання в певному стильовому напрямку і високохудожні елементи декору ручної роботи.

Елітний дизайн інтер'єру, Дизайн-студія Романа Москаленко

Елітний дизайн інтер'єру, Дизайн-студія Романа Москаленко

Елітний дизайн будинку

  • Дизайн студія Романа Москаленка вже більше 10 років пропонує свої послуги на ринку інтер'єрного дизайну. Створюючи елітні інтер'єри будинків, наші проекти відрізняються ексклюзивністю, вони дуже стильні і мають особливий стиль їх створення. Ми досягли досить високого рівня при створенні елементів декору для інтер'єрних композицій, виконаних в різних стильових напрямках.
  • В останні роки клієнтів все частіше цікавить в пропонованому нами проекті не тільки функціональна складова інтер'єру, але і його естетична сторона. Вони хочуть бачити красивий, стильний, а найголовніше ексклюзивний дизайн свого будинку, який мав би емоційну складову із застосуванням ексклюзивного декору і творів сучасного мистецтва.
  • Створюючи інтер'єрні композиції в сучасному стилі, ми перш за все орієнтуємося на побажання замовника. Адже інтер'єр повинен відображати стиль життя його власника, передавати його чуттєву сторону, бути зручним, функціональним і доступним, і в той же час трохи екстравагантним і стильним, здатним викликати стійкі позитивні емоції, таким, щоб виникало бажання в ньому знаходиться.

При виконанні проектних і передпроектних робіт ми широко застосовуємо комп'ютерні технології, що дозволяють на ранній стадії проектування вивчити і ознайомитися з особливостями пропонованого інтер'єру.

Елітний дизайн квартири

  • Розробляючи елітні інтер'єри квартир, проектні роботи, візуалізація, розробка композицій і зняття необхідних креслень, займає тільки частину роботи в створенні елітних інтер'єрів. Друга, не менш важлива частина в створенні елітних інтер'єрів перміум класу, полягає у виготовленні декору і творів сучасного мистецтва якими надалі і буде декорований інтер'єр.
  • Використовуючи новітні технології і техніки, велика частина з яких розроблена в стінах нашої студії, ми пропонуємо замовнику унікальний декор преміум класу, який органічно впишеться в інтер'єр будинку або квартири.
  • Роки практики дозволили нам досконало опанувати технологію лайфкастинг при створенні скульптур людей, а також виготовлення різного виду скульптур із застосуванням технологій металокаркасу з подальшою їх металізацією сріблом.
  • Ми домоглися дивних результатів і створили нові напрямки в сучасному барельєфі, наші фахівці професійно виконують розпис стін, володіючи унікальними технологіями мозаїки ручної роботи. Також ми досконально володіємо секретами виготовлення декору преміум класу з застосуванням обвугленого дерева. Окремий свій напрямок у виготовленні елітного аквадизайну і світлоінсталяцій для сучасних інтер'єрів преміум класу.

Звертаючись в дизайн-студію Романа Москаленко, Ви завжди отримуєте ексклюзивний продукт високої якості, не залежно буде це дизайн проект або інтер'єрний декор і твори сучасного мистецтва. Більше інформації для ознайомлення у нас на сайті в розділі дизайн інтер'єру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер'єру ужгород #дизайн-студія в Ужгороді #студія Романа Москаленко #дизайн вітальні #дизайн інтер'єру #дизайн квартири чернівці
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...