• Головна
  • Чому на поличках «АТБ» завжди виключно свіжі та безпечні продукти
Новини компаній
13:10, 18 вересня 2020 р.

Чому на поличках «АТБ» завжди виключно свіжі та безпечні продукти

Новини компаній
Чому на поличках «АТБ» завжди виключно свіжі та безпечні продукти

Знайти улюблені продукти сьогодні дуже просто, адже у продажу є все: від свіжих вітчизняних овочів нового врожаю до екзотичних делікатесів. При такому багатому виборі основними критеріями для багатьох мешканців нашого Закарпаття стали якість і безпека.

Аби у будь-яку пору року та за будь-яких обставин безперебійно забезпечувати свіжими та здоровими продуктами своїх клієнтів (а їх зараз налічується вже майже чотири мільйони), компанія «АТБ-Маркет» створила багаторівневу систему аудиту якості.

Давайте розглянемо, як саме вона працює. Завдяки їй на численні полички 1154 супермаркетів лідера вітчизняного рітейлу в 24 областях України, включаючи й Закарпаття, потрапляють якісні продукти: без небезпечних добавок, токсичних барвників та шкідливих для здоров’я консервантів.

Чому на поличках «АТБ» завжди виключно свіжі та безпечні продукти, фото-1

Нагадаємо, що супермаркети найбільшої української торговельної мережі з 2017 року проходять сертифікацію на відповідність загальновизнаному міжнародному стандарту ISO 22000:2005. У багатьох розвинених країнах світу наявність такого документа вважають своєрідним знаком якості та гарантією безпеки продуктів харчування. Ґрунтується такий стандарт на принципах Hazard Analysis and Critical Control Points (аналіз ризиків і критичні точки контролю). Ретельно відстежується весь шлях харчового продукту: від дотримання технологій під час виготовлення, суворого виконання умов зберігання і транспортування до того моменту, коли клієнт купує його в магазині. Станом на початок поточного року вже було сертифіковано понад п'ятсот магазинів найбільшої торговельної мережі.

Також з літа 2020 року супермаркети «АТБ» проходять так званий ресертифікаційний аудит системи менеджменту безпеки харчової продукції. Проводить його незалежний міжнародний орган із сертифікації – «Quality Austria». Він перевіряє відповідність новій версії міжнародного стандарту ISO 22000:2018. Такі документи повторно отримали вже 502 магазини «АТБ», а ще 130 дискаунтерів найбільшої за багатьма показниками торговельної мережі країни цю сувору перевірку пройдуть вперше. Таким чином, до кінця поточного року будуть сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 22000:2018 більше половини магазинів «АТБ».

Так, ця система складна, вимагає величезних зусиль, уваги та ресурсів. Вона дозволяє прогнозувати, враховувати, оцінювати, попереджати будь-які можливі ризики для продукту.

Нині асортимент супермаркетів «АТБ» (у тому числі й в Ужгороді) – це понад 3,5 тис. найменувань товарів. Те, що певний продукт є в асортименті мережі «АТБ» – багаторічного лідера вітчизняної галузі ритейлу – можна вважати гарантією його якості, безпеки та відповідності найвищим міжнародним стандартам.

Якість і безпеку тисяч найменувань продуктів харчування та товарів першої необхідності в «АТБ» ретельно відстежує власний відділ контролю – причому робить це не менш суворо, ніж закордонні аудитори. Перевірки якості фахівці проводять регулярно: щомісяця, щокварталу, раз на пів року, раз на рік. Також за потреби можуть призначити позапланову перевірку.

Кожного місяця з поличок магазинів торговельної мережі відбирають понад тисячу найменувань різних товарів. Зразки передають на експертизу. У лабораторіях експерти аналізують хімічні, фізичні, органолептичні показники продукту. Перевіряють практично всі характеристики – від вмісту заборонених харчових добавок до смакових якостей.

До реалізації в дискаунтерах мережі «АТБ» допускають тільки перевірені та абсолютно безпечні продукти.

Прагнучи забезпечити клієнтів виключно якісною продукцією, компанія «АТБ» пішла на безпрецедентний крок – долучила до цього масштабного процесу перевірок мільйони своїх покупців. У всіх супермаркетах мережі діє програма «Гарантія свіжості». Згідно з її умовами тому, хто навіть просто знайде на поличці протермінований товар, компенсують його вартість у трикратному розмірі.

Сучасний, інноваційний і сміливий підхід дозволяє завжди бути впевненим у свіжості та безпеці будь-якого продукту в «АТБ», зокрема й у нашому головному місті Закарпаття.

 Автор: Поліна Прищепа

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...