• Головна
  • Сфера застосування апаратів для вакуумної терапії
Новини компаній
17:58, 15 вересня 2020 р.

Сфера застосування апаратів для вакуумної терапії

Новини компаній

Вакуумна терапія - один з найбільш ефективних сучасних методів лікування і оздоровлення. Вона дозволяє вилікувати людину без ліків, тільки за рахунок мобілізації ресурсів його власного організму. Вплив вакуумом дає позитивний результат при лікуванні багатьох терапевтичних проблем, при захворюваннях, пов'язаних з невралгічними розладами і опорно-руховим апаратом, а також для вирішення багатьох питань косметології. Саме тому апарат для вакуумної терапії, який ви можете придбати, пройшовши за посиланням https://alvi-prague.ua/uk/aparat-vakuumnoyi-terapiyi-v-02, має вельми широку сферу застосування.

Дія апарату для вакуумної терапії

Суть дії апарату вакуумної терапії зводиться до того, що він створює над поверхнею шкіри вакуум, тим самим сприяє розширенню капілярів, збільшує приплив крові і покращує лімфоток. Тобто, він виконує роль своєрідного насоса, який відновлює нормальний метаболізм в клітинах.

Ще одна можливість даного обладнання полягає в проведенні роликового масажу. Під час процедури відбувається механічне подразнення капілярів, що в свою чергу призводить до посилення в них струму крові. На ринку сучасного медичного обладнання можна знайти кілька різновидів апаратів для вакуумної терапії, які в основному мають аналогічний принцип дії і відрізняються між собою тільки набором насадок.

Область застосування апаратів

У фізіотерапевтичної практиці широке застосування знайшов інноваційний регенераційні апарат вакуумної терапії, спрямований на боротьбу з судинними захворюваннями. Проведена з його допомогою процедура досить ефективна при лікуванні синдрому «діабетичної стопи» і трофічних виразок. Вплив апарату дає хороший результат при простатиті, застійних явищах в області малого тазу, геморої, інших судинних патологіях і ускладненнях.

Вплив вакуумом широко використовується в гнійних відділеннях лікарні. За допомогою апарату для вакуумної терапії з рани відсисаються дрібні сторонні предмети, шматочки відмерлих тканин, гній, величезна кількість шкідливих мікроорганізмів. Великий вибір насадок дозволяє обробляти рани різної форми і глибини, а невеликі розміри роблять прилад компактним і зручним при використанні і транспортуванні.

Не обходиться без апаратів вакуумної терапії і косметологія. З їх допомогою виконується роликовий масаж тіла та обличчя. Він допомагає не тільки поліпшити стан шкіри, підтягнути її і відновити пружність, зробити шкірні покриви еластичними і гладкими. Під впливом вакууму зі шкіри виводяться шкідливі речовини і токсини. Більш того, прилад дозволяє вирішити навіть проблему целюліту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...