![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
16:42, 15 вересня 2020 р.
На Закарпатті 24-річний чоловік обікрав власницю кафе
На крадіжці працівники поліції викрили раніше судимого 24-річного мукачівця. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Слідство у справі триває
Із заявою про крадіжку до Мукачівського відділу поліції звернулася власниця місцевої кав’ярні. Жінка повідомила, що за невідомих обставин з приміщення кафе зник її мобільний телефон «Samsung».
Поліцейські за даним фактом розпочали слідство, в ході якого встановили особу причетного до злочину. Як з’ясувалось, крадіжку мобільного телефону скоїв 24-річний раніше судимий за майнові злочини мукачівець. Наразі мукачівця поміщено до ізолятора тимчасового тримання за підозрою у скоєнні ним окрім цього ще низки майнових злочинів на території райцентру.
Розслідування у справі триває, кримінальне провадження слідчі відкрили за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України, повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Читайте також: На Тячівщині горів житловий будинок. Його мешканка вчасно евакуювалась (ФОТО)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...